Які умови кредиту під заставу нерухомості у воєнний час?

Які умови кредиту під заставу нерухомості у воєнний час?

Кредитування — один з найпростіших і найбезпечніших способів швидко взяти гроші в борг. До лютого 2022 року цей ринок в Україні процвітав — умови обслуговування клієнтів постійно покращувалися, а відмови зустрічалися нечасто. Але отримати кредити під час війни стало набагато важче — високі ризики змусили фінансові установи зменшити ліміти, збільшити відсотки та ретельніше перевіряти платоспроможність клієнтів. Що ж робити, коли вам терміново потрібні гроші? Розповідаємо про те, куди ви можете звернутися та які нюанси варто враховувати. 

Чи можливо оформити кредит під заставу нерухомості у банках під час воєнного стану?

Традиційні фінансові установи припинили надання багатьох послуг після запровадження воєнного стану. Але кредитування поступово почало повертатися на ринок у травні 2022 року. До кінця літа більшість банків повернулося до своєї звичної діяльності. Але їх умови кардинально відрізнялися від довоєнних:

 • частка відмов у позиках на великі суми виросла до 50–80% залежно від конкретної установи;
 • відсоткові ставки у воєнний час збільшилися в середньому на 3–5%;
 • кількість програм фінансування без застави зменшилась, а суми за ними скоротилися.
кредит під заставу нерухомості у банках під час воєнного стану

 

Одні з небагатьох видів кредитування, які залишились майже незмінними в цей складний період — позики під заставу нерухомості під час воєнного стану. Їх застава компенсує більшу частину ризиків банківської установи, що робить такі послуги дуже вигідними. Закладаючи нерухоме майно, отримати схвалення кредиту найпростіше. І все ж співробітництво з банками під час війни має свої недоліки:

 • вам доведеться пройти дуже ретельну перевірку платоспроможності. Кредитор буде оцінювати ваші доходи, вартість іншого майна, історію співпраці з фінансовими установами в минулому, загальний рівень ризику в регіоні тощо; 
 • оформлення кредиту може займати тижні, якщо не місяці. Якщо вам терміново потрібні гроші, на цей варіант краще не розраховувати;
 • якщо банк високо оцінить ризики, умови кредитування будуть не найкращими. Вам можуть встановити високу ставку, малий ліміт і короткі строки погашення боргу. 

Де ще можна оформити кредит під заставу під час воєнного стану?

Вказані вище проблемні моменти змушують більшість позичальників шукати альтернативні варіанти. Якщо кредит у банку вам не підходить, його можна буде оформити в приватній фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС». Вона пропонує позики на стандартних умовах навіть під час воєнного стану

Приватні фінансові компанії набагато лояльніше ставляться до своїх клієнтів. Вони враховують фінансове становище громадян, які зіткнулися зі зменшенням доходів, зростанням цін і втратою майна. Звернувшись до них по кредит під час воєнного стану, ви отримаєте такі переваги:

 • вигідні умови — ставки, суми й терміни відповідають поточним ринковим показникам;
 • швидке оформлення — позика під заставу нерухомості під час воєнного стану видається протягом доби;
 • можливість реструктуризації — якщо в умовах війни ви не можете вчасно виплачувати борг, достатньо звернутися до фінансової установи, щоб збільшити терміни повернення грошей. 
кредит під заставу нерухомості у банках під час воєнного стану

Які нюанси отримання кредиту під заставу нерухомості під час воєнного стану?

Можливі ризики та обмеження умов отримання кредиту під заставу нерухомості під час війни

Хоча банківські установи відновили обслуговування клієнтів у 2022 році, окремі їх послуги можуть бути недоступними на територіях, близьких до зони активних бойових дій. У даний момент кредити під застави нерухомості не видаються в більшості східних і південних регіонів. Це пов’язано з підвищеними ризиками руйнування будівель і пошкодження цінного майна. 

Звернувшись до компанії «ТРАСТ ХАУС», ви можете взяти кредит під час війни під заставу нерухомості у Києві та області. Вона спеціалізується на обслуговуванні клієнтів зі столичного регіону. 

кредит під заставу нерухомості у банках під час воєнного стану

Переваги та недоліки отримання кредиту під заставу нерухомості в умовах війни

Висока ціна заставного майна означає, що ви зможете отримати фінансування на вигідних умовах навіть під час війни. Відсотки будуть набагато нижчими, ніж у звичайному споживчому кредиті, що значно зменшить ваші витрати. Окрім того, навіть в умовах війни такі кредити будуть стабільнішими — нижче ризик зміни їх умов через нестабільну економічну ситуацію. Ще одна перевага — високий відсоток схвалень як у банківській сфері, так і серед приватних компаній. 

Але якщо ви хочете взяти кредит під час воєнного стану, вам слід пам’ятати й про його мінуси. 

 • під час дії кредитного договору ви не можете продавати чи здавати в оренду нерухоме майно;
 • якщо ви не виплачуєте борг, банківська установа може виставити нерухомість на аукціон — окрім єдиного житла;
 • кредит під час війни може видаватися під високу ставку, що створить значне навантаження на бюджет позичальника протягом тривалого часу. 

 

ТРАСТ ХАУС — швидко та вигідно дає кредити під заставу нерухомості під час воєнного стану

 

Приватна фінансова компанія пропонує вигідні умови фінансування. Звернувшись до нас, ви можете оформити кредит онлайн під час воєнного стану. Просто залиште свої контактні дані на сайті — з вами зв’яжуться спеціалісти, які розкажуть про всі нюанси співпраці та про вимоги до клієнтів у даний момент

 

Вирішивши брати кредит у «ТРАСТ ХАУС», ви отримуєте наступні переваги:

 • велику суму — до 80% ринкової вартості об’єкта;
 • вигідний кредит під ринкову ставку — 1,5–2% в місяць;
 • оформлення документів протягом години;
 • можливість дострокового погашення боргу без штрафів;
 • наявність послуги рефінансування для клієнтів, які потрапили у складне становище;
 • видачу коштів готівкою чи на картку. 

 

Під час дії в Україні воєнного стану компанія «ТРАСТ ХАУС» видає позики під заставу квартир, приватних будинків, земельних ділянок і комерційної нерухомості. Договір укладається за участю незалежних оцінників і нотаріусів, що гарантує справедливі умови для позичальників. 

кредит під заставу нерухомості у банках під час воєнного стану

 

Ми використовуємо файли cookies.