Кредит під заставу
квартири Київ

Під час затяжної економічної кризи отримати велику суму грошей на реалізацію масштабних цілей, можна з мінімальним пакетом документів без довгого очікування, яке практикують в банках. Прозорість, чесність, швидкість, низькі процентні ставки, реалістичні терміни погашення заборгованості – це структура оформлення кредиту в фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС».
Кредит під заставу квартири в Києві – швидка позика

Кредит під заставу
квартири в Києві –
швидка позика

Оформити кредит під заставу житла в Києві та інших містах України через фінансову компанію «ТРАСТ ХАУС» – це можливість отримати до 1 000 000 гривень без сурових вимог щодо документів, бюрократичних затримок, формальностей по виплаті позики. Шукачі вигідного займу під заставу квартири можуть розраховувати на:

 • прозорі умови договірних відносин з кредитором;
 • оплату заборгованості рівними платежами;
 • єдиний комісійний внесок в процесі домовленостей;
 • дострокове погашення позики, без нарахувань штрафних санкцій.

Кредит під заставу квартири здійснюється в національній валюті шляхом переказу грошових коштів на поточний рахунок позичальника в банку. Процедура страхування життя, майна від початкової суми кредиту за згодою позичальника.

Особливості оформлення позики під заставу квартири

Сума позики
нараховується після експертної оцінки
Величина кредиту
від 80% ринкової ціни залогового об’єкта
Процентна ставка
1,5-2 проценти в місяць
Оформлення договору
протягом 1 години
Погашення боргу
фіксовані платежі
Дострокове закриття кредиту
без штрафних санкцій
Прозорість оборудки
прихованих нарахувань не існує
Видача займу
готівкою, на карту клієнта
Рефінансування
проводиться після заявки позичальника

Кредитування в Україні
під заставу – юридичні
аспекти

Кредит під заставу нерухомості в Україні видається після оцінювання вартості заставного об’єкта – така структура присутня в банкових установах, так і в фінансових компаніях. Іпотечне кредитування на придбання готового житла нічим не відрізняється від цільових/нецільових позик. Окремо можна розглядати схему по видачі займу, нарахуванню відсотків, терміну погашення боргу, програми лояльності до клієнтів.
Характерна особливість кредитів в банках, це:
юридичні нюанси в оформленні контракту;
збирання підтверджувальних документів;
обов’язкова довідка про доходи, сімейний стан;
очікування відповіді на видачу кредиту;
високі процентні ставки, приховані платежі;
дострокове погашення позики може включати штрафи;
щомісячна виплата, включаючи комісійні нарахування;
безальтернативні способи в покращенні сімейного бюджету.

При цьому, треба знати, що в кожному банку існують свої правила кредитування, від яких залежить фінішна сума по сплаті боргу.

кредитування під заставу житла
Кредитування
під заставу житла

Розглядаючи аспекти кредитування під заставу житла, позичальнику потрібно зрозуміти особливість взаємовідносин з кредитором з матеріальної точки зору. Суть позики в фінансових установах однакова – у випадку невиплати, кредитор має повне право продати залогове майно, для перекриття виданої суми позичальнику. Такі випадки бувають рідко, оскільки власник житла зацікавлений в закритті кредитного контракту. Головне грамотно підібрати фінансову установу, щоб не влізти в «боргову яму».

«ТРАСТ ХАУС» – швидке розв’язання фінансових проблем

«ТРАСТ ХАУС» –
швидке розв’язання
фінансових проблем

Програма кредитування в фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС» – це розв’язання фінансових труднощів на таких умовах, які влаштовують клієнта цілком і повністю. Прозорість умов гарантує мінімізацію незрозумілих пунктів – «підводних каменів» на шляху погашення позики в вигляді додаткових платежів не існує.

Більшість кредиторів не встигають видавати кредити, якщо гроші клієнту потрібні дуже терміново. Через некомпетентність і недостатню кількість менеджерів, видача позики в кращому випадку – через 2 дні. Наприклад, банкові установи пропонують клієнтам не більше 50% від вартості житла, які нараховуються згідно з продуманим прикриттям – спадами на ринку нерухомості. В такому випадку залишається велика різниця в оцінюванні, продати квартиру/будинок можна набагато вигідніше.

Команда фінансових спеціалістів «ТРАСТ ХАУС» робить все, щоб позичальник отримав гроші в максимально короткі терміни, наприклад в день подачі заявки. Передбачені пільгові програми лояльності, для надійних клієнтів – знижка до 1% до відсоткової ставки по кредиту.

Сума кредиту розраховується відповідно до ринкової вартості предмета іпотеки – становить не більше 80% вартості квартири. В разі високої ліквідності нерухомості, можна оговорити інші умови.

Передбачені мінімальні вимоги до пакета документів:
Паспортні дані клієнта Паспортні дані клієнта
Ідентифікаційний код Ідентифікаційний код
Свідоцтво про шлюб,
або розлучення
Свідоцтво про шлюб, або розлучення
Документи на право-володіння
житла
Документи на право-володіння житла
Довідка про склад сім’ї,
місця реєстрації дітей
Довідка про склад сім’ї, місця реєстрації дітей
Підтвердження по виплаті
нарахувань за комунальні послуги
Підтвердження по виплаті нарахувань за комунальні послуги
Звіт про незалежну оцінку заставного житла, можна оформити в фінансовій компанії, або за свої кошти скористуватися послугами незалежного експерта.

Нарахування в «ТРАСТ ХАУС» – абсолютна відмінність банківським структурам.
Тарифні відсотки прямо пропорційні величині виданої суми – фінансовій компанії вигідно, коли клієнт отримує більше. Умови підходять потенційним позичальникам, у яких є у власності міська квартира або заміський будинок, які не планують продавати квадратні метри, але потребують великої суми кредиту. Видавати максимальні суми кредитів можливо завдяки професійним фахівцям з оцінки нерухомості.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Поширені запитання

  Що таке кредит під заставу квартири?

  Кредит під заставу квартири — це вид позики, при якому ви використовуєте свою квартиру як забезпечення (заставу) для отримання кредиту. Банк або фінансова установа видає вам певну суму грошей, яку ви повинні буде повернути з відсотками протягом визначеного терміну.

  Як оформити кредит під заставу квартири в Києві?

  Для оформлення кредиту під заставу квартири в Києві вам потрібно звернутися до фінансової компанії «ТРАСТ ХАУС», яка надає такі послуги. Ви маєте заповнити анкету, представити необхідні документи (договір купівлі-продажу квартири, документи, що підтверджують ваше майнове становище тощо) і домовитися про умови кредитування.

  Які умови кредитування під заставу квартири?

  Умови кредитування під заставу квартири можуть відрізнятися, але в основному, вони включають такі параметри, як відсоткова ставка, термін кредиту, суму позики, розмір щомісячного платежу та комісійні відсотки. Зазвичай, ви можете отримати кредит під заставу квартири на суму до 50-80% вартості вашої квартири.

  Як отримати гроші за кредитом під заставу квартири?

  Після того, як ваш кредит під заставу квартири схвалено, гроші будуть перераховані на ваш банківський рахунок або видані вам готівкою залежно від умов договору.

  Як погасити кредит під заставу квартири?

  Погашення кредиту під заставу квартири зазвичай здійснюється через щомісячні платежі, які ви вносите. Розмір щомісячного платежу буде вказаний в договорі кредитування. Ви також можете погасити кредит повністю раніше запланованого строку, якщо вам так зручно.

  Чи є варіанти вигідних кредитів під заставу квартири?

  Так, існують варіанти вигідних кредитів під заставу квартири. В залежності від банку чи фінансової установи, у вас може бути можливість отримати знижену відсоткову ставку або інші умови кредитування, які дають вам певні переваги. Рекомендуємо ознайомитися з нашими умовами та отримати вигідний кредит під заставу квартири.

  Чи можна отримати кредит під заставу нерухомості крім квартири?

  Так, ми можемо надавати кредит під заставу будь-якої нерухомості крім квартири. У цьому випадку ви можете використовувати як забезпечення будинок, земельну ділянку або іншу нерухомість. Умови кредитування можуть відрізнятися, тому слід звернутися безпосередньо до нас для отримання детальної інформації.

  Кредит під заставу
  квартири
  Кредит під заставу квартири
  Кредит під заставу
  будинку
  Кредит під заставу будинку
  Кредит під заставу
  землі
  Кредит під заставу землі
  Кредит під заставу
  нежитлового приміщення
  Кредит під заставу нежитлового приміщення
  Кредит під заставу
  нерухомості калькулятор
  Кредит під заставу нерухомості калькулятор
  Ми використовуємо файли cookies.