Кредит
під заставу будинку

Взяти кредит під заставу будинку у фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС» вигідно і рентабельно – ставка 1,5% на місяць задовольнить будь-якого претендента, оскільки в банках передбачені набагато вищі відсотки в рік. Гарантією повернення позики фігурує заставний об’єкт – квартира, будинок з ділянкою або навіть нежитлове приміщення певного цільового призначення.
Компанія «ТРАСТ ХАУС» – кредит під заставу будинку

Компанія «ТРАСТ ХАУС» –
кредит під заставу будинку

Кредит під заставу житла оформлений у фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС» – це незаперечні переваги у вигляді процентної ставки, легкості отримання позики. Звичайно, можна скористатися і послугами банку. Але треба пам’ятати, що для отримання заставної позики в банку необхідно пройти «сім кіл пекла» – подати заявку, надати не один десяток документів, чекати рішення, яке не завжди на користь позичальника.

Звернувшись в компанію «ТРАСТ ХАУС» здобувач отримає відповідь про можливість отримати гроші через 15-20 хвилин, після подачі заявки. Дізнатися результат можна телефоном, без витрачання часу на поїздки в офіс. Після попереднього обговорення, заявник самостійно приймає рішення про укладення кредитного договору.

Заключення договірних умов з надійним інвестором, це:
Швидке прийняття рішення про можливість кредитування, без бюрократичних затримок і зволікань.
Відсутність прихованих комісій та платежів і мінімальна процентна ставка на весь період погашення позики.
Чітке розуміння розміру щомісячних платежів, відсутність контролю та обмежень по використанню позикових грошей.
Укладення договору в присутності акредитованих нотаріусів з бездоганною репутацією.
Безпека під час видачі грошей під заставу нерухомості, готівковим або безготівковим розрахунком, банківським переказом на карту позичальника.

Кредит під заставу житла – це оптимальне рішення пов’язане зі швидким отриманням грошей на споживчі потреби. Громадяни можуть бути впевнені у вигідній номінальній ставці, щомісячної комісії, без будь-яких прихованих нарахувань встановлених з боку кредитора.

Специфіка прозорих умов при укладанні договірних угод

Видача грошових коштів
80% від реальної вартості об’єкта
Одноразова комісія
2% від загальної суми позики
Мінімальний термін кредитування
від 2-3 місяців
Максимальний термін кредитування
до 10 років і більше
Оплата з боку клієнта
послуги нотаріуса, оподаткування
З боку кредитора
висуваються головні умови, це:
Фінансова компанія є лідером у наданні послуг з видачі кредитів під заставу будинку в Києві та Київській області.
Прозорі умови при складанні договірних угод і швидке оформлення – це незаперечна перевага, яке вибирають здобувачі.
Кредит може оформити громадянин України Кредит може оформити громадянин України
Вікове обмеження – від 18 до 75 років Вікове обмеження – від 18 до 75 років
Наявність документів, що підтверджують права власності Наявність документів, що підтверджують права власності
Споживчі кредити бувають двох видів:
 • незабезпечені;
 • забезпечені.

Незабезпечене кредитування є ризикованим для кредитора і залежить виключно від надії, що позичальник відповідально поставиться до погашення боргу. Як правило, для оформлення таких позик необхідно мати хорошу кредитну історію.

Кредит під заставу нерухомості – це:

своєрідний гарант того, що боржник може вчасно погасити заборгованість. У разі припинення виплат інвестор може скористатися заставним майном і перекрити збитки фінансової компанії.

Кредити під заставу будинку
в Києві та Київській області

Гроші під заставу будинку Київ

Отримати гроші під заставу документів на нерухомість – це досить новий вид кредитування, але вигідний в плані оформлення на довгостроковий період з мінімальними процентними ставками. Взяти велику суму для здійснення цільових завдань, таких як:

 • ремонт житлового приміщення;
 • покупка нового автомобіля;
 • розвиток бізнес-проектів;
 • подорож за кордон або покупку дорогих речей економічно вигідно.

Гроші під заставу будинку Київ – це можливість оформити кредитну угоду на велику суму до 1 000 000 гривень, для реалізації масштабних ідей. Для оформлення фінансової угоди необхідно залишити заявку на сайті компанії «ТРАСТ ХАУС» або зателефонувати за телефоном гарячої лінії. Після схвалення заявки, клієнт отримає гроші після експертної оцінки заставного об’єкта.

В якості заставного майна
здобувач може надати:
При виникненні затримок в оплаті регулярних платежів, існує можливість рефінансувати кредит. Передбачено внесення змін у строках, сумі щомісячних платежів і навіть процентної ставки. Для цього, необхідно подати заявку і вказати причину затримок, після розгляду і погодження, складається новий документ.
Icon Приватний будинок в селі, недалеко від міста
Icon Дачу в передмісті разом із земельною ділянкою
Icon Квартиру на околиці міста
Icon Нерухомість родичів за обопільною згодою

Функція рефінансування – відмінна можливість мінімізувати ризики пов’язані з труднощами виплати щомісячних платежів.

Що потрібно врахувати при укладанні договору

Що потрібно врахувати
при укладанні договору

У договорі включені аспекти, які узгоджені двома сторонами угоди – визначається розмір позики, строк погашення з урахуванням виплати відсоткової ставки. Під час укладання договору проводиться аудиторська перевірка достовірності фінансового стану претендента, оцінка предмета застави на ліквідність. Сторонами договору під заставу нерухомості можуть виступати:

 • фізичні, юридичні особи — власники нерухомого майна;
 • майновий поручитель — третя особа від юридичних компаній;
 • власник, якому належить право спадщини.

Договір складається у двох примірниках – один примірник для здобувача, інший для кредитора. Письмова угода має бути нотаріально завіреним і підлягає державній реєстрації. Недотримання регламентують законодавством вимог щодо форми договору, розцінюється як фальсифікація документа. Реєстрація застави не пов’язується з моментом виникнення права застави та не впливає на дійсність договірних угод між претендентом і кредитором.

Які документи необхідно надати

Отримати гроші під заставу нерухомості в Києві можна протягом декількох днів. Погашення боргу відбувається рівними платежами без прив’язки до відділення банку, можливість дострокового перекриття позики не включає нарахування штрафних санкцій.
У фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС» передбачені
мінімальні вимоги до пакета документів,
позичальнику слід надати:
паспорт, ідентифікаційний код;
свідоцтво про шлюб / розлучення;
довідка про доходи необов’язкова;
оригінал документа на права власності;
домову книгу або довідку обслуговуючої організації;
виписку про склад сім’ї та реєстрацію за місцем проживання;
звіт про незалежну оцінку заставного майна;
довідки про відсутність несплати по комунальним платежам.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Поширені запитання

  Які вигоди при отриманні кредиту під заставу будинку в Києві з ділянкою?

  Однією з основних вигод при отриманні кредиту під заставу будинку в Києві з ділянкою є можливість отримати значно більшу суму грошей у порівнянні з іншими видами кредитів. Також це дає можливість отримати кредит під низький відсоток, оскільки застава вигідно впливає на фінансові ризики для кредитора. Крім того, процес отримання кредиту під заставу будинку в Києві з ділянкою зазвичай є швидким і простим.

  Як можна оформити кредит під заставу будинку в Києві з ділянкою?

  Щоб оформити кредит під заставу будинку в Києві з ділянкою, ви повинні звернутися до фінансової установи або кредитного посередника, які спеціалізуються на таких видів кредитування. Вам потрібно буде представити документи, що підтверджують власність на будинок з ділянкою, а також інші фінансові документи, такі як довідка про доходи і додаткові гарантії від інших осіб.

  Яка сума кредиту під заставу будинку в Києві з ділянкою може бути надана?

  Сума кредиту під заставу будинку в Києві з ділянкою може залежати від різних факторів, таких як ринкова вартість нерухомості, ваш дохід і фінансова стабільність, а також вимоги кредитора. Зазвичай наша фінансова установа надає кредити під заставу будинку на суму, що становить до 70% – 80% від ринкової вартості нерухомості.

  Які умови погашення кредиту під заставу будинку в Києві з ділянкою?

  Умови погашення кредитної заборгованості під заставу будинку в Києві з ділянкою можуть варіюватися в залежності від кредитора. У нас ви маєте можливість обрати спосіб погашення кредиту, наприклад, щомісячні або щоквартальні платежі. Перед укладанням договору кредитування, вам буде роз’яснено всі умови погашення, включаючи процентну ставку та умови дострокового погашення.

  Чи можу я отримати готівкою кредит під заставу будинку в Києві з ділянкою?

  Залежно від умов, але у нас ви зможете отримати готівку як кредит під заставу будинку в Києві з ділянкою. Проте найбільш поширеним способом отримання кредиту під заставу будинку є перерахування коштів на рахунок клієнта або розрахунок через переказ.

  Чи є обмеження щодо місця розташування нерухомості для отримання кредиту під заставу будинку?

  Зазвичай обмеження щодо місця розташування нерухомості для отримання кредиту під заставу будинку встановлюється кредитором. Таким чином, якщо ваш будинок розташований у місті Києві та Київській області наша компанія «ТРАСТ ХАУС» зможе надати вигідний кредит під заставу будинку в даній локації.

  Кредит під заставу
  квартири
  Кредит під заставу квартири
  Кредит під заставу
  будинку
  Кредит під заставу будинку
  Кредит під заставу
  землі
  Кредит під заставу землі
  Кредит під заставу
  нежитлового приміщення
  Кредит під заставу нежитлового приміщення
  Кредит під заставу
  нерухомості калькулятор
  Кредит під заставу нерухомості калькулятор

  Оцінка нерухомості — визначення реальної вартості

  Незалежна оцінка будинку, котеджу, квартири або земельної ділянки під забудову проводиться акредитованими оцінювачами з урахуванням законодавчих нормативів. Головна цільове завдання в аналізі заставного об’єкта — визначення точної вартості власності здобувача, для правильної калькуляції суми позики. Взаємодії здобувача і кредитора повинні бути взаємними при складанні договору. Варто зауважити, що вартість квадратних метрів і вартість приватного будинку може бути різною, це залежить від:

  • параметрів заставного об’єкта, прилеглої території;
  • термінів погашення боргу, зазначеного в договорі;
  • суми кредитування і процентної ставки річних.

  Кваліфікований оцінювач визначає не тільки вартість заставного майна, а й можливий прибуток в разі невиконання боргових зобов’язань – приватні будинки, котеджі з ділянкою в пріоритеті.

  «Класичне» експертний висновок – це базові відомості, які описують ліквідність заставного об’єкта, з огляду на інвестиційну привабливість. Фінансова компанія готова надати позику після надання документів, що підтверджують права власності.

  Компанія «ТРАСТ ХАУС» дотримується консервативного ставлення до оцінки нерухомості – розрахунок певної суми та видача грошей під заставу документів на нерухомість спирається на реальну ринкову вартість. До уваги беруться експертні висновки, проведені по національному стандарту, які регламентуються Фондом державного майна України.

  Оцінка нерухомості як для здобувача, так і для кредитора важлива – це гарант виконання договірних умов з боку позичальника і забезпечення зниження ризиків пов’язаних з втратою капіталу фінансової компанії. Фактично в якості застави може виступати будь-яке нерухоме майно: від квартири до земельної ділянки, головне, щоб на нього було оформлено право власності. Однак тут є нюанс, заставу у вигляді квадратних метрів житла на певній площі та оформлення котеджу або приватного будинку різняться, оскільки в заставу входить прилегла приватна територія.

  Розмір процентної ставки й кінцевої вартості кредиту залежить від первісної оцінки житла, яка проводиться співробітниками фінансової компанії або незалежним оцінювачем. Оплата послуг оцінювача найнятого здобувачем, повністю лягають на плечі позичальника – це від 3 до 15% суми угоди. Але приватні компанії більш об’єктивні при визначенні ринкової вартості об’єктів, тому важливо порахувати скільки можна заощадити та скільки втратити таким чином.

  Ми використовуємо файли cookies.