Відповіді на питання

1. Чи небезпечно брати кредит під заставу нерухомості?

Взяти кредит під заставу нерухомості у фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС» абсолютно безпечно, якщо дотримуватися правил прописаних в договірній угоді і поставитися до питання виплати з граничною увагою і відповідальністю – необхідно продумати стратегію повернення позики, оцінити свої можливості.

Умови кредитування дозволяють вибрати оптимальні терміни і графік погашення боргу з урахуванням низьких процентних ставок. Якщо потенційний позичальник готовий здати в оренду свою нерухомість, тоді оплачувати відсотки позики набагато простіше, таким чином можна не тільки перекрити тіло кредиту, але і примножити свій капітал.

У разі непередбачених ситуацій передбачено рефінансування позики – достатньо подати заявку, вказати причину затримки з погашення боргу. Крім цього, компанія «ТРАСТ ХАУС» не контролює позичальника, клієнт має право відкрити бізнес, побудувати будинок, придбати автомобіль або витратити гроші на інші цільові завдання.

2. Як правильно взяти кредит під заставу нерухомості?

Оформити кредит під заставу нерухомості можна в банку, але необхідно враховувати, що експерти банківських установ оцінять «квадратні метри» на 10-15% нижча за реальну вартість – це своєрідна страховка на випадок можливих коливань на ринку нерухомості.

Мінімізувати ризики, пов’язані з невигідним умовами кредитування можна у фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС» – це низькі процентні ставки, надання мінімального пакету документів, швидке оформлення договору, нарахування суми кредиту 85-90% від ринкової вартості нерухомості в реальному часі.

Позичальник повинен подати заявку на сайті https://ipoteka.in.ua/, вибрати програму кредитування, НАДАТИ документальне підтвердження права власності на заставну нерухомість, Паспортні дані, ідентифікаційний код. Більш детальну інформацію можна Отримати за телефоном: +38 (097) 323-22-11.

3. Чи можна взяти кредит під заставу іпотечної квартири?

Згідно з чинним законодавством України громадяни мають право отримати кредит під заставу іпотечної квартири. Претендентові необхідно звернутися до фінансової компанії з заздалегідь підготовленим пакетом документів, включаючи документальне висновок іпотечного договору, свідоцтво про реєстрацію права власності.

Компанія «ТРАСТ ХАУС» становить договір іпотечної позики, проводить викуп боргу власними коштами, закриваючи попередню заборгованість. Після переоформлення іпотеки, позичальник отримує кредит. Розмір позики залежить від стану іпотечної квартири, поміж решти внесків з погашення іпотечного боргу.

В результаті складної, нестабільної економічної ситуації, гроші потрібні людям для різних цільових завдань – усунути фінансові проблеми під заставу іпотечного майна нескладно. Процедура оформлення досить проста, враховуючи прозорі умови кредитування.

4. Як оформити кредит на покупку будинку під заставу нерухомості?

Оформити кредит на покупку будинку під заставу нерухомості вигідно і доцільно на сайті https://ipoteka.in.ua/ – програма кредитування включає довгострокові позики під матеріальні активи фізичної особи. Позика надається з фіксованою процентною ставкою на строк до 10 років в національній валюті.

Для оформлення договору, потрібно надати: паспорт, ідентифікаційний код, документи на заставну квартиру, реєстраційні папери БТІ, довідку про відсутність заборгованості по комунальних платежах. Підготовка документації, оцінка об’єкта проходить протягом одного дня, без бюрократичних затримок і зволікань.

5. Чому вигідно взяти кредит в «ТРАСТ ХАУС»?

Кредитування у фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС» – це прозорість при укладенні договору, вигода поєднується з простотою оформлення, швидке вирішення фінансових проблем.

Умови кредиту під заставу нерухомості:

  • сума кредитування – 85% від ринкової вартості;
  • терміни погашення боргу – від 3 місяців до 10 років;
  • процентна ставка – 1,5% на місяць;
  • час розгляду заявки – 10 хвилин;
  • видача позики – протягом 1 години.

Висновок контрактної угоди між претендентом і кредитором проводиться з мінімальним пакетом документів, без бюрократичної тяганини і формальностей, враховуючи низькі процентні ставки, можливість рефінансування.

Ми використовуємо файли cookies.