Кредит
під заcтаву землі

В українських реаліях оформити кредит під заставу земельної ділянки виявляється складно, якщо звертатись в банки. Життя не стоїть на місці, кожного разу в людини виникають поточні потреби, такі як одруження, освіта дітей, лікування, ремонт квартири, або реалізація власного бізнес-проєкту. Шукачі коштів, які не мають ліквідної нерухомості, а розраховують на кредит під заставу землі можуть покластись на допомогу акредитованої фінансової компанії «ТРАСТ ХАУС» – це швидке розв’язання фінансових проблем, без бюрократичних затримок в оформленні кредитного контракту.
«ТРАСТ ХАУС» – кредит під заставу земельної ділянки

«ТРАСТ ХАУС» –
кредит під заставу
земельної ділянки

Позичальники звикли до кредитування під заставу нерухомого майна з високою ліквідністю – житло, господарські/виробничі будови, тому що законодавчі нормативи про відчуження на права власності прописані чіткіше. При цьому, кредит під заставу землі в Києві та області не менш вигідна пропозиція від фінансової компанії «ТРАСТ ХАУС» – саме тут, найнижчі процентні ставки, які тільки можуть бути на українському ринку землі.

Кредити під заставу земельних ділянок в Україні включає кілька аспектів, які відрізняються від традиційного оформлення займу під заставу особистого майна позичальника. При зверненні в банки власник території наділу переважно зустрічається з неосяжним завданням, тому що обійти формальності Земельного кодексу України досить складно, потрібно мати юридичні знання законодавчої бази по ринку і земельному кадастру України.

Кредит під заставу землі
Розглядаючи нормативні регламенти виходить, що на сьогодні офіційно взяти кредит під заставу землі призначені для сільськогосподарських робіт в банку абсолютно неможливо.

Згідно з Земельним кодексом України,
фізичні особи можуть розпоряджатись
двома категоріями ділянок, це:

01 Землі виділенні для садівництва/городництва,
великі наділи (паї) призначенні для фермерства/
аграрного господарства
02 Приватизовані ділянки під забудову житла,
також проєкти незавершеного будівництва
незалежно від цільового призначення

Залежно від оцінки земельної застави нараховується сума кредиту – комплекси будівництва впливають на вартість залогової території.

Кредит під заставу землі в Україні

Кредит під заставу
землі в Україні

Спираючись на закони випливає, що власник земельного наділу не завжди має право взяти позику – законодавча база ще не до кінця врегульована в питанні обігу земельних володінь. При цьому, ділянки під забудову житла особливих перепон для оформлення займу не мають. Процедура кредитування проводиться по загальноприйнятій схемі після експертної оцінки території.

Позичальник на основі державного акту, дарчої на землеволодіння має право подати заявку на кредитування, після проходження оцінки заставної вартості ділянки. Звичайні експерти, які проводять оцінювання нерухомості (житлові будинки, квартири, промислові споруди) не можуть проводити перевірку/оцінювання земельних наділів.

Згідно з законом процедуру проводять:

 • експерти які займаються підприємницькою діяльністю, мають спеціальне свідоцтво видане комітетом земельних ресурсів України;
 • організації, які мають державну акредитацію на проведення діяльності з оцінки земельних територій.

Незалежне оцінювання, веде до вигідних пропозицій від фінансових установ, таким чином позичальник може розраховувати на більшу суму займу. Окрім цього, кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи в фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС» видається на тривалий термін з мінімальними процентними ставками.

Позичальник має знати, що оцінка земельного паю – справа не швидка, якщо звертатись в банкові структури на проведення процедури потрібно не менше 5 днів. Тому шукач повинен враховувати цей аспект, якщо гроші потрібні терміново краще звернутись в компанію «ТРАСТ ХАУС», яка протягом понад 13 років заслужила чудову репутацію, довіру користувачів.

Кредит під заставу землі в Києві та Київській області – базова інформація

Терміни кредитування
від 3 місяців до 10 років
Сума займу
від 80% ринкової вартості
Процентна ставка
1,5-2% в місяць
Оформлення контракту
1 година після процедури оцінки
Погашення заборгованості
однаковими платежами
Дострокове погашення займу
штрафних санкцій нема
Оформлення договору
прозорість без прихованих комісій
Довідка про доходи
не потрібна
Погана кредитна історія
не впливає на рішення по видачі займу
Оформлення кредитного контракту під заставу землі – мінімальний пакет документів:
Паспортні дані
позичальника
Паспортні дані позичальника
Ідентифікаційний
податковий код
Ідентифікаційний податковий код
Підтверджувальний
документ землеволодіння
Підтверджувальний документ землеволодіння

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Поширені запитання

  Як взяти кредит під заставу землі в Києві та Київській області?

  Щоб взяти кредит під заставу землі в Києві та Київській області, вам потрібно звернутися до нашої компанії ТРАСТ ХАУС. Ми надаємо такі види кредитів із заставою нерухомості, включаючи земельні ділянки. Ви можете зателефонувати нам або залишити заявку на нашому вебсайті, і наші фахівці зв’яжуться з вами для отримання детальнішої інформації та оформлення кредиту.

  Які умови кредитування під заставу землі?

  Умови кредитування під заставу землі можуть залежати від таких факторів, як сума кредиту, строк погашення, ставка відсотків та інші. Конкретні умови можна обговорити з нашими фахівцями під час особистої консультації. Зазвичай ми надаємо кредити з розрахунку на вашу кредитну історію та забезпечуємо гнучкі умови погашення, щоб ви могли здійснити свої фінансові потреби.

  Чи можу я отримати кредит під заставу землі, якщо у мене несприятлива кредитна історія?

  У нашій компанії ми розглядаємо кожну заявку індивідуально, враховуючи не тільки кредитну історію, але й інші фактори, такі як дохід, забезпеченість кредиту та інші. Навіть якщо у вас несприятлива кредитна історія, ви все одно можете отримати кредит під заставу землі від нашої компанії, оскільки ми забезпечуємо гнучкі умови та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

  Які інші види кредитів під заставу може надати ваша компанія?

  Наша компанія ТРАСТ ХАУС надає різноманітні види кредитів під заставу, включаючи кредит під заставу нерухомості, кредит під заставу земельної ділянки, кредит під заставу квартири та інші. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та надаємо гнучкі умови кредитування, щоб задовольнити ваші потреби.

  Чи можу я отримати кредит під заставу землі, якщо у мене частка в земельному паї?

  Так, ви можете отримати кредит під заставу землі навіть якщо у вас є частка в земельному паї. Ми розглядаємо кожну ситуацію окремо і надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Зверніться до нас для отримання детальної інформації та консультації щодо кредиту під заставу земельної ділянки.

  Кредит під заставу
  квартири
  Кредит під заставу квартири
  Кредит під заставу
  будинку
  Кредит під заставу будинку
  Кредит під заставу
  землі
  Кредит під заставу землі
  Кредит під заставу
  нежитлового приміщення
  Кредит під заставу нежитлового приміщення
  Кредит під заставу
  нерухомості калькулятор
  Кредит під заставу нерухомості калькулятор

  Експертна оцінка – основний фактор для розрахунку суми позики під заставу землі

  Оцінка земельної ділянки як заставного майна нерухомості проводиться згідно з класифікацією методів, які діляться на:

  • прибутковий – оцінювання спирається на фактичний прибуток від заставної ділянки;
  • порівняльний – аналізуються аналогічні приклади продаж на ринках землі, схожих земельних наділів;
  • витратний – експерти враховують грошові витрати, які потрібно внести для поліпшення експлуатаційної результативності.

  Навіть після незалежної оцінки залогової ділянки треба враховувати, що не всі банки охоче проводять кредитування під заставу землі. Пояснення просте – в разі невиплати заборгованості, реалізувати залогову ділянку непросто.

  Згідно зі статистичними даними, оформити кредит під заставу земельної ділянки в Києві та Київській області можна в кількох фінансових структурах, серед яких компанія «ТРАСТ ХАУС».

  Отримати позику під заставу землі в компанії «ТРАСТ ХАУС» практично і рентабельно – це гарантія вигідних умов, низьких процентних ставок без прихованих нарахувань. Крім того, позичальник в разі особливої необхідності може скористатися послугою рефінансування.

  Оформлення договору між позичальником і кредитором проходить після обговорення всіх аспектів домовленостей – сума позики, період виплати заборгованості, встановлення процентної ставки. Якщо на території земельної ділянки зведений будинок, або інша споруда з високою ліквідністю – перевага на боці клієнта, вартість застави підвищується в рази.

  Треба знати, якщо право власності належить позичальнику, а забудова третій особі – закласти одну землю можна без проблем. Сума кредитування помітно збільшується, якщо розташування заставної ділянки знаходиться в перспективному районі – це комунікації, транспортне сполучення, популярність серед населення, інші корисні властивості території.

  Переваги отримання кредиту під заставу землі в компанії «ТРАСТ ХАУС» в тому, що фінансова структура не має посередників, розпоряджається власними коштами. Саме тому, розгляд заявок від шукачів позики проходить швидко – протягом 1 години. Процедура кредитування під заставу проста і зрозуміла. Максимальна сума позики становить 80% від вартості закладеного майна, існує можливість дострокового погашення заборгованості, графік виплат гнучкий – підбирається в індивідуальному порядку. Видача позики готівкою в гривнях, або на банківську картку клієнта.

  Ми використовуємо файли cookies.