Чим небезпечний кредит під заставу, на прикладі квартири?

Чим небезпечний кредит під заставу, на прикладі квартири?

Кредитування стало популярним способом в отриманні грошей для вирішення певних цільових завдань. Щоб отримати велику суму, здобувачі часто оформляють договірні угоди з банками або фінансовими компаніями. Позичальники часто цікавляться: чим небезпечний кредит під заставу квартири? Таке питання цілком виправдане, адже це власне житло. Знати специфіку кредитування під заставу, особливості угоди потрібно, щоб не залишитися у «розбитого корита».

Ризики кредиту під заставу нерухомості — базові відомості

Мінімізувати ризики кредиту під заставу нерухомості можна, якщо продумати стратегію повернення боргу. Розподіл, розрахунок, попередня калькуляція власного доходу, реальна оцінка можливостей усуне «підводні камені» на шляху погашення заборгованості, мінімізує виникнення проблемних ситуацій по платежах.

У разі оформлення кредиту під заставу нерухомості з метою здачі в оренду, сума щомісячної оплати орендує, йде на відсотки за позикою. Такий підхід до розв’язання питання допоможе не тільки вчасно виплатити борг, а й примножити власний капітал в рази. Така схема позики під заставу досить часто зустрічається в реальному житті, велика сума — це «трамплін» для створення безбідного життя.

Опасность кредита

 

Програми кредитування — плюси, мінуси угоди:

 1. Для того, щоб дізнатися чим небезпечний кредит під заставу квартири, потрібно спиратися на суму початкового внеску, процентні ставки щомісячних внесків, умови надаються фінансовими установами.
 2. Знизити ризики допоможе оцінка житлового приміщення, при цьому потрібно враховувати, що банківські структури знижують ціни реальної ринкової вартості заставного об’єкта. Занижені ціни впливають на розрахунок суми кредиту під заставу, при цьому процентні ставки досить завищені.
 3. Фінансові компанії навпаки, пропонують вигідні умови, включаючи видачу позички в розмірі 80% від вартості нерухомості. Пропоновані банківські продукти та організацій мають власними коштами істотно відрізняються – переваги на боці приватних фінансових структур.
 4. При оформленні договору по кредиту в банку, співробітники установ пропонують підписати страховку на великі суми виплат в «добровільно-примусовому» порядку. Варто знати, що страхові внески істотно збільшують процентні ставки щомісячних внесків.
 5. Банківські структури не оформляють кредит під заставу нерухомості без згоди родичів прописаних у квартирі незгодні. Своєю чергою, фінансові організації готові оформити кредит під заставу частини квартири на вигідних для здобувача умовах з можливістю рефінансування в період вимушених затримок по виплаті боргу.

Кредит під заставу квартири брати не небезпечно, якщо чітко виконувати обумовлені умови договору, дотримуватися прописаних правил, проводити своєчасні виплати. Затримки з погашення боргу з часом збираються в «непідйомний кому», який стає важче погасити — своєчасні виплати мінімізують ризики потрапити в «боргову яму» за кредитами в рази.

Плюсы и минусы сделки

Кредитування в компанії «ТРАСТ ХАУС» – мінімізація ризиків

Отримати велику суму рентабельно, банківські структури або фінансові організації не ведуть контроль за цільовим призначенням позики, можна:

 • вкласти позичені гроші у відкриття бізнесу;
 • використовувати позику для освіти дітей;
 • провести масштабний капітальний ремонт;
 • побудувати приватний будинок, котедж або дачу;
 • придбати іншу квартиру і методом здачі в оренду примножувати капітал.

Велику позику дозволяє отримати гроші для реалізації різних бізнес-ідей, головне в цій справі грамотний розрахунок, вибір організації, яка заслужила довіру користувачів.

Безопасный кредит в Траст-Авто

Оформити кредит під заставу нерухомості вигідно і доцільно у фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС» – це прозорі умови, низькі процентні ставки, можливість провести чесну експертну оцінку нерухомості, оформлення та видача іпотеки / позики в день подачі заявки.

Кредитування на сайті без довідки про доходи:

Нерухомість в містах України житлові / комерційні об’єкти
Сума кредиту від 30 000 до 1 000 000 гривень
Щомісячна процентна ставка від 1,5 до 2 відсотків
Рішення на отримання позики від 5 до 10 хвилин
Нарахування кредитного ліміту від 80 відсотків ринкової вартості
Період погашення боргу від 3 до 10 років
Дострокові виплати позики без нарахування штрафних санкцій
Можливість рефінансування після подачі заявки позичальника
Одноразовий комісійний збір нарахування від загальної суми кредиту

 

Пропозицією «кредит під заставу частини квартири» скористатися вигідно, якщо даним продуктом користуються платоспроможні / відповідальні здобувачі, інакше неприємності очікують всіх членів сім’ї. Іпотечне кредитування підходить клієнтам з постійним доходом — погашення боргу не повинно впливати на сімейний бюджет. Треба пам’ятати, що будь-яке зобов’язання за кредитами несе в собі певні ризики та переваги, головне правильно розрахувати свої можливості.

Кредит під заставу нерухомості: чим небезпечний?

Відповідальність за невиплату кредиту в банку настає в разі пропуску одного платежу. Оплата повинна вноситися щомісяця, чітко в строк, який передбачений в договорі. Варто знати, що отримати гроші в державних банківських структурах можливо, але керуватися думкою «Яка різниця, коли вносити платіж?» – неприпустимо. Такий варіант можливий тільки в фінансових організаціях, які видають кредит під заставу нерухомості використовуючи власний капітал.

 

Наслідки передбачені в договорі — можливі санкції:

 • штрафи — фіксована сума;
 • пеня — пропорційна сумі прострочення;
 • заборона на отримання кредиту в банку;
 • судовий розгляд з арештом і продажем майна.

При цьому, не потрібно випускати з виду незаконний «шантаж» колекторів, які можуть ґрунтовно «потріпати нерви».

Співпраця з банками набагато небезпечніше, ніж укладання договірних угод з компанією «ТРАСТ ХАУС». Співробітники фінансової організації завжди йдуть назустріч клієнтам, можливість рефінансування, продовження термінів з погашення боргу, мінімальні відсоткові ставки, швидка видача позики цьому доказ. Санкції й покарання застосовуються в рідкісних випадках, коли позичальник зовсім забуває про виконання регламентів зазначених в угоді договору.

Підводні камені банківського кредитування — ситуативні неприємності

Банки суворо ставляться до виконання вимог зазначених в контрактній угоді, затримки ведуть до нарахування додаткових відсотків, ситуація виглядає так:

 • позичальник може вважати, що повністю перекрив борг не враховуючи нарахування прихованих платежів, провести перевірку необхідно обов’язково;
 • повномасштабне погашення позики, повинно бути підтверджено в письмовій формі за підписом керівника банку і мокрою печаткою установи;
 • непогашена позика призводить до суднових процесів, які закінчуються конфіскацією майна до повного погашення заборгованості;
 • трапляється так, що кредит майже виплачений і вартість житла вища ніж заборгованість, нерідко банк використовуючи іпотечне застереження може переписати квартиру / будинок на себе.

Двостороннє підписання контракту між кредитором і здобувачем — це відповідальність перед рідними. Головна проблема — втрата житла в разі невиплати позики. Недбалість / безпечність призводять до незворотних наслідків, тоді неблагонадійні позичальники на своєму досвіді дізнаються, чим небезпечний кредит під заставу квартири.

Ми використовуємо файли cookies.