Як взяти кредит з простроченням?

Як взяти кредит з простроченням?

Рейтинг користувача кредитними продуктами залежить від правильного ведення фінансових операцій. При подачі заявки на отримання позики клієнтом, банківські структури в обов’язковому порядку перевіряють кредитну історію. При вивченні досьє позичальника, особлива увага приділяється наявності прострочених платежів – це метод оцінки рівня платоспроможності споживача.

Як взяти кредит з простроченням – рекомендації

Наявність кредитних карт і карт розстрочки – це палиця з двома кінцями. Споживач банківськими продуктами, який грамотно користується позиковими грошима і вчасно погашає заборгованість, підвищує індивідуальний оцінювальний бал в рейтинговій таблиці БКІ. Таким чином проблем в оформленні нових кредитів не виникає. Але, для багатьох споживачів кредитна карта все ще залишається складним продуктом.

Фінансова грамотність в використанні кредитних продуктів позитивно відображається на кредитній історії позичальника. Своєчасні щомісячні платежі та погашення боргів відкривають широкі можливості – вирішити ситуативні фінансові труднощі стає набагато простіше. Банківські установи при розрахунку рейтингового бала здобувача позики використовують масу параметрів, це:

 • стать і вікова категорія;
 • середня/вища освіта;
 • професійні якості;
 • розмір заробітної оплати праці;
 • сімейний стан, кількість утриманців.
Взять кредит с просрочками

Результат позитивної відповіді на оформлення позики залежить від погашення боргів за попередніми кредитами. Наприклад, якщо споживач вчасно закрив кредитний ліміт – це в рази підвищує рейтинговий бал «довіри». Своєю чергою кредит з відкритими простроченням негативно впливає на отримання нових позик, комбінація несвоєчасних платежів в банках або МФО створюють фактори ризику, залишається одне – подати заявку на отримання позики під заставу.

Здобувач позики повинен знати один нюанс, який враховують банківські установи – наявність декількох кредитів з мінімальними сумами, розцінюється як фактор низького доходу користувача кредитними продуктами. Наявність декількох заявок на оформлення позики в різних фінансових установах, оцінюється як низька платоспроможність клієнта.

Взяти кредит з простроченням в банку – чи можливий такий варіант?

Взяти кредит з простроченням українських банків можливо, якщо поставитися до цього питання серйозно і спробувати змінити репутацію «злісного неплатника» за допомогою нових кредитів – сума позики не має значення. Головне – вчасно вносити платежі з нарахуванням обумовлених з кредитором відсотків. Автоматична передача даних про фінансові операції зроблених вчасно позитивно впливає на відновлення репутації.

При цьому, треба пам’ятати, що передача даних не завжди відповідає реальному стану справ. Як не сумно, але автоматизовані системи, також можуть давати збій.

Кредит в банке

Формування кредитної історії – основні помилки:

 • наявність неіснуючої позики;
 • неправильна дата виплати боргу;
 • невідповідність в нарахуванні відсотків;
 • помилкове внесення прострочення;
 • неправомірні приховані платежі.

Невідповідність фіксації в фінансових операціях, веде до вимушеного розв’язання питання – де взяти кредит якщо є прострочення, навіть не з вини позичальника. Основна рекомендація претендентам позики – перед подачею заявки на оформлення нового кредиту, перевіряйте КІ. Безкоштовна перевірка можлива двічі на рік, треба просто подати заявку до відділення банку. Таким чином при виявленні істотних помилок в досьє позичальника, проводиться перевірка і виправлення неправильних значень.

Організації, що надають населенню кредитні продукти розглядають відносно свіжі дані в літописі КІ позичальника. Деякі банки аналізують кредит з поточними простроченням, які виникли протягом п’яти років. Якщо спостерігається дострокове погашення боргу, споживач може розраховувати на більш вигідні пропозиції у вигляді збільшення кредитного ліміту з низькими процентними ставками за надану послугу. При цьому, точної гарантії додаткових опцій не існує – це залежить від політики фінансової установи.

Чому виникають прострочення – основні ключові моменти

Причини що призводять до порушення термінів з виплати позики, часом виникають не з вини користувача кредитними продуктами. Існує маса ситуацій, які заважають вчасно погасити борг. Найчастіше форс-мажор виникає при внесенні щомісячних платежів через термінал самообслуговування або через каси інших банківських установ. Нерідко позичальник стикається з банальною причиною – затримка заробітної плати. Саме в таких випадках сумлінний і відповідальний споживач перетворюється в злісного порушника умов кредитного договору.

Якщо оплата кредиту проводиться в іншій банківській установі, транзакція може проводитися кілька днів – прострочення платежу гарантоване, якщо перерахунок зроблений в останній момент. У таких випадках позичальник навіть не здогадується, що відправлений щомісячний платіж затримали під час пересилки. Тому, при повному погашення боргу, необхідно:

 1. Перевірити особисту кредитну історію.
 2. Переконатися в правильному нарахуванні відсотків, штрафів.
 3. Дізнавшись про порушення вимагати перегляд фінансових операцій.
 4. У разі відмови з боку кредитора, подати заяву в суд.
 5. Вимагати документальне підтвердження про погашення позики.

Зауважте, що співробітники банку не поспішають повідомити позичальника про затримку платежів, зате нарахування процентних ставок, штрафних санкцій проводиться регулярно. Навіть при повному закритті кредитного ліміту не всі дізнаються про зіпсовану кредитну історію, тільки під час оформлення нової позики спливають негативні чинники у вигляді відмови на оформлення нової позики.

Як оформити кредит боржникам з простроченням у «ТРАСТ ХАУС»?

Здобувачі кредиту з простроченням не повинні зупинятися і опускати руки, якщо отримали відмову з видачі позики в банківських установах. Терміново потрібні гроші для вирішення певних цільових завдань, не потрібно зволікати, звертайтеся до фінансової компанії «ТРАСТ ХАУС». Політика сервісу заснована на довірі до клієнтів – отримати споживчий займ, оформити іпотеку, взяти гроші в борг під заставу майна досить просто.

Отримати кредит з простроченням можна просто:

 • Онлайн на сайті компанії;
 • При особистому відвідуванні нашого офісу компанії в Києві;
 • За телефоном гарячої лінії, де можна подати заявку, отримати попереднє рішення і звернутися до найближчого офісу для оформлення кредиту при схваленні.

Переваги отримання кредиту з простроченнями в Україні:

 • прозорі умови кредитування;
 • низькі процентні ставки;
 • оптимальні терміни погашення позики;
 • можливість рефінансування боргу;
 • дострокова виплата без штрафних санкцій.

Фінансова компанія «ТРАСТ ХАУС» офіційно зареєстрована, діє відповідно до регламентів законодавства України, має ліцензію на надання кредитних послуг широкого профілю.

Доступные кредиты

Кредит без відмови – оперативне розв’язання фінансових проблем

Сервіс кредитування фінансової організації «ТРАСТ ХАУС» протягом 10 років користується популярністю серед громадян України. Завдяки оптимізації процесу оформлення кредиту, простоти у розв’язання складних питань пов’язаних з грошима – кожен охочий може отримати гроші без бюрократизму і документальних формальностей в день подачі заявки.

Здобувачі позики з простроченими кредитами можуть розраховувати не тільки на вигідні процентні ставки, але і лояльне ставлення з боку кредитної компанії. Кваліфіковані менеджери завжди готові пояснити доступні умови кредитування в плані попередньої консультації.

Залишити заявку на взяття кредиту з простроченням може кожен громадянин України на сайті ipoteka.in.ua – єдина вимога до клієнтів, вік від 18 до 75 років. Для формування кредитного договору необхідно надати мінімальний пакет документів:

 • паспорт громадянина України;
 • реєстраційний номер платника податків;
 • номер банківської карти для переказу грошей;
 • документи, що підтверджують право власності на заставне майно.

На відміну від банківських установ співробітники компанії «ТРАСТ ХАУС» не вимагають від позичальника виписки з відділу кадрів, довідки про доходи за пів року, залучення поручителів.

Кредит під заставу нерухомості – найбільш вигідні пропозиції

Контракт укладається відповідно правових регламентів. Обопільна угода між претендентом позики та кредитором підтверджується нотаріально. Якщо позичальник вирішує взяти позику під заставу нерухомості – можна бути впевненим, що більш вигідних умов у містах України годі й шукати.

 1. Сума позики визначається після попередньої експертної оцінки заставного майна (квартира, приватний будинок, ділянка під забудову).
 2. Калькуляція фінальної суми кредиту залежить від ліквідності майна, розрахування щомісячних платежів фіксованими тарифами.
 3. Нарахування кредитної суми проходить з розрахунку 80% – 90% від ринкової вартості заставного об’єкта в реальному часі.
 4. Передбачено одноразовий комісійний збір в розмірі 2% від загальної суми позики, прихованих платежів немає.
 5. Термін на погашення заборгованості позичальник обирає самостійно, попередньо оцінивши свої фінансові можливості.

Літопис створений в БКІ з простроченими платежами ніяким чином не відображається на результативності в отриманні великої суми під заставу нерухомості. Виникли фінансові проблеми, приходьте та отримаєте вигідний кредит – безпека угоди гарантована.

Поширені запитання

Чи можна взяти кредит з великими простроченням в Україні?

Взяти кредит з великими простроченнями можливо, але це залежить від конкретних умов та політики фінансової установи. Деякі банки можуть бути більш строгими щодо видач. Великі прострочення в Україні не є перешкодою для отримання кредиту, оскільки банки та фінансові установи здатні ураховувати позитивні фактори, такі як поточні доходи та платежі, при оцінці кредитного ризику. Однак, варто зазначити, що процентна ставка на такі кредити може бути вищою, порівняно зі стандартними кредитами. Деякі банки також можуть вимагати додаткових гарантій від боржників з простроченням.

Чи завжди перевіряється наявність кредитів з простроченою заборгованістю?

Так, зазвичай банки та інші фінансові установи завжди перевіряють наявність кредитів з простроченою заборгованістю під час розгляду заявки на отримання нового кредиту. Це один із критеріїв, які використовуються для оцінки платоспроможності клієнта та прийняття рішення щодо видачі кредиту.

Що буде, якщо не платити кредит?

Якщо ви не будете вчасно погашувати свій кредит або не розмірковувати про відновлення платежів, це може мати серйозні наслідки.

Несплата кредиту може призвести до таких наслідків:

 • Погіршення кредитної історії, що може ускладнити отримання інших кредитів у майбутньому.
 • Постійні звернення та нагадування від кредитора про запізнення з погашенням кредиту.
 • Нарахування пені та штрафів, що призведе до збільшення суми загальної заборгованості.
 • Втрата можливості отримати новий кредит або позику.
 • Можливість продажу вашого майна або активів, які були заставою за кредит.
 • Закриття вашого банківського рахунку в разі надмірного заборгування та неможливості погашення кредиту.
Ми використовуємо файли cookies.