Як взяти кредит без перевірки КІ?

Як взяти кредит без перевірки КІ?

Компанія «ТРАСТ ХАУС» надає послуги кредитування у всіх містах України. Завдяки продуманій системі оформлення, можливості пролонгації сервісу довіряють тисячі українців – вирішити фінансові труднощі та отримати позику без перевірки кредитної історії готівкою або на картку можна без бюрократичних формальностей і затримок.

Як взяти кредит без перевірки кредитної історії в Україні – специфіка оформлення

Кредитна історія – це своєрідний літопис користувача кредитними продуктами. З моменту оформлення кредиту, іпотеки, споживчої позики кожна фінансова операція клієнта фіксується в БКІ. Потенційних позичальників часто цікавить чи можливі помилки в складанні фінансового досьє.

Спираючись на статистику можна сказати, що попри точну автоматизовану передачу інформації, трапляється введення неправильних відомостей – це поодинокі випадки, але вони присутні. Оформляючи перший кредит турбуватися про відмову в банківських установах не варто, якщо позичальник надасть пакет що підтверджуючих документів, включаючи виписку з відділу кадрів про свої доходи за останні шість місяців.

Перед подачею заявки на наступну позику, варто перевірити особисту кредитну історію – досить зайти на сайт БКІ, зареєструватися та оплатити послуги. Здобувачі, які перевірили специфіку оформлення позики в тій чи іншій фінансовій установі, можуть зустрітися з непереборними труднощами пов’язаними з масою формальностей.

кредит без проверок

Бюрократичні замашки банківських структур не оминути

Сьогодні кредитна історія вважається головним аспектом в оцінці платоспроможності позичальника. У кожної банківської установи своя схематична модель оцінки, але всі організації обов’язково враховують інформацію отриману з БКІ. Після вивчення досьє клієнта і виявлення «похибок» у вигляді зіпсованої репутації по виплаті попередніх позик, розраховувати на оформлення нового кредиту в банках України марно.

Перелік формальностей які ведуть до відмови:

 • затримка або прострочення платежів;
 • незакритий кредитний ліміт;
 • залишки у вигляді нарахованих відсотків;
 • позика оформлений в інших банківських установах.

Банки без перевірки кредитної історії в Україні не проводять оформлення нової позики, якщо немає офіційного працевлаштування отримати гроші в борг взагалі неможливо. Є чіткі критерії, за якими більшість українських банків відмовлять клієнту в отриманні кредиту. У пріоритеті позичальники зі стабільним рівнем доходу та бездоганною кредитною історією.

Розглядаючи схематичний підхід до оформлення кредиту, можна зробити висновок, що взяти позику без перевірки кредитної історії в банку сьогодні непросто, але при наявності хорошої фінансової репутації – кредит можна отримати. Варто знати, що відсутність на позичальника досьє в БКІ в деяких випадках, також може стати причиною для відмови – це залежить від політики банківських установ, які не хочуть ризикувати.

Терміновий кредит без перевірки кредитної історії

При оформленні кредиту в «ТРАСТ ХАУС» зіпсована репутація позичальника не впливає на результативність позитивної відповіді. Після подачі заявки, виплата грошей на карту заявника проводиться практично моментально. Претендент може вказати суму і термін погашення кредиту без перевірок за допомогою спеціального калькулятора на сайті – заявка розглядається в автоматичному режимі без ризику отримати відмову.

Вибравши оптимальну програму кредитування, необхідно заповнити анкету – інформація повинна відповідати дійсності. Таким чином позичальник отримає гроші на карту через кілька хвилин без перевірки кредитної історії.

Оформити терміновий кредит без перевірок можуть:

 • тимчасово безробітні;
 • пенсіонери та студенти;
 • трудящі із затримкою зарплати.

Під час аналізу та обробки даних, алгоритм допускає деякі похибки, але це не означає що позику без перевірок оформляється без складання договору. Співпраця з постійними клієнтами передбачає знижки на наступні кредити, при цьому ведеться облік неблагонадійних позичальників.

кредит без кредитных историй

Українські банки – специфіка кредитування без ризику

Видача кредитних продуктів громадянам повинна проходити відповідно до законодавчих нормативів на підставі ліцензії виданої Національним Комітетом фінансових послуг. Варто зауважити, що реальний стан отримання кредиту в Україні часто супроводжується негативними наслідками. Статистика НБУ показала, що кожен другий кредит без перевірки кредитної історії позичальника не повертається банку або виплачується із запізненням після судового розгляду, залучення колекторів. Такий стан показує, що вина лежить на самих банках, які в гонитві за надприбутками надають позики сумнівним клієнтам.

Однак проблема «поганих» кредитів істотно ширше, тому, що пов’язана з умовами функціонування української банківської системи в цілому. В останні роки українські банки переглянули умови по видачі позик населенню, багато структур внесли зміни, провели реструктуризацію системи оформлення – саме тому, кредит без перевірки КІ в банку отримати практично неможливо.

Сьогодні оформляти споживчі позики або іпотечні кредити українським громадянам можуть не тільки банки, а й акредитовані фінансові компанії. Регламенти цивільного кодексу щодо реалізації кредитних продуктів дозволяє створювати двосторонні договори між двома сторонами угоди, де вказані:

 • обумовлена сума позики;
 • процентна ставка за послугу;
 • терміни погашення боргу;
 • графік щомісячних платежів.

Контрактна угода підтверджується нотаріально. При цьому, не всі фінансові структури готові оформити кредит без перевірки кредитної історії – знижуючи ризики по невиплаті кредитних грошей в повному обсязі.

Фінансові організації з видачі позики з сумнівною репутацією, найчастіше пропонують піти назустріч позичальникові з урахуванням особливих умов щодо повернення боргу. До переліку таких структур входять так звані «філії на кілька днів» – користуватися послугами таких фірм не рекомендується, оскільки офіс даних установ довго на одному місці не затримується. Річ у тому, що нормативи законодавства у сфері кредитування досконально не продумані, правові аспекти не обмежують можливість у створенні певного договору між претендентом і кредитором. Нерідко виходить так, що після підписання контрактної угоди позичальник змушений виплачувати замість первісної суми, кредит вдвічі більше.

Як обійти шахрайські мережі – рекомендації

Подібні установи варто обходити стороною – здобувач запросто може потрапити в тенета шахраїв. Щоб усунути ситуації пов’язані з обманом, необхідно переконатися в надійності сервісу:

 • провести власне розслідування, дізнатися думку клієнтів;
 • зіставити умови кредитування з пропозиціями інших компаній;
 • вивчити категорії кредитних програм, терміни закриття кредитного ліміту;
 • оцінити додаткові опції, передбачені в програмі лояльності;
 • переконатися в правомірності дій організації, перевірити ліцензію.

Якщо вже й співпрацювати з кредитними організаціями, то потрібно вибирати компанію, яка мати попит серед споживачів. Щоб отримати кредит без перевірки кредитної історії звертайтеся в компанію «ТРАСТ ХАУС» – прозорі умови, низькі відсотки, оптимальні терміни погашення боргу задовольнять клієнтів цілком і повністю.

Кредит під заставу нерухомості – вигідні умови

Кредит з нарахуванням більшої суми позики можна оформити під заставу ліквідного майна без бюрократизму і документальних формальностей на підставі мінімального пакета підтверджують паперів на сайті ipoteka.in.ua.

Обов’язкові документи:

 • паспорт заявника;
 • реєстраційний номер платника податків;
 • документи на право власності заставного майна.

Здобувач позики легко підбере оптимальну категорію кредитування. Грамотно оцінити свої фінансові можливості з урахуванням майбутніх доходів можна за допомогою калькулятора. Розрахувати фінальну суму кредиту під заставу нерухомості можна після огляду та експертної оцінки споруд, будівель. В якості застави можна надати:

 • комерційні споруди;
 • квартири, приватні будинки;
 • дачі, земельні наділи під забудову.

Оцінка заставного майна проводиться в день подачі заявки – тимчасові періоди різняться, це залежить від місцезнаходження заставного об’єкта. Квартири в Києві, дачі в межах київської області оглядаються швидко і без затримок професійними експертами. Сума кредиту залежить від ліквідності майна і ринкової ціни в реальному часі.

Здобувачі позики без перевірки кредитної історії в компанії «ТРАСТ ХАУС» оцінять вигідні та прозорі умови кредитування – безпека угоди гарантована.

Кредит під заставу нерухомості – базова інформація

Сума кредиту 80-90% від вартості об’єкта
Одноразова комісія 2% від загальної суми виплати
Мінімальний термін кредитування 2 місяці
Максимальний термін кредитування 10 – 20 років
Оплата з боку клієнта за послуги нотаріуса, податок
Оцінка нерухомості незалежними експертами
Приховані платежі відсутні
Оформлення договору протягом 15 хвилин
Термін погашення боргу вибір за клієнтом
Рефінансування зміна термінів з виплати боргу
Видача позики після підписання договору
Погашення боргу фіксованими платежами
Дострокове погашення без нарахування штрафних внесків

 

«ТРАСТ ХАУС» веде свою діяльність на українському ринку фінансових послуг вже більш як 10 років, дотримуючись правові нормативи законодавства і завжди йде назустріч позичальникам. Єдина вимога – подати заявку на оформлення кредиту без перевірок можуть громадяни України віком від 18 до 70 років.

Ми використовуємо файли cookies.