Як вибрати серед програм кредитування під заставу існуючого житла

Як вибрати серед програм кредитування під заставу існуючого житла

Кредитування має суттєвий вплив на розвиток національної економіки. На сучасному етапі за допомогою кредитів надається фінансова підтримка підприємствам, населенню – іпотека під заставу наявної нерухомості сприятливо впливає на відновлення сектора економіки і підвищення життєвого рівня громадян України. Масштаби кредитних можливостей вимагають формування відповідних обсягів фінансових ресурсів. Основними організаторами кредитних програм є банківські установи, фінансові організації з відповідною акредитацією і ліцензією НБУ.

Програми кредитування під заставу існуючого житла

Кредитна політика в Україні базується на циклічних коливаннях в економіці, зайнятості населення, стійкості платіжного балансу, темпу розвитку інфляції. Спираючись на вартість фінансових ресурсів, банківські структури встановлюють ставку за кредитом. В цей час з-за економічної нестабільності вартість кредитних програм в процентних ставках плаваюча, таким чином зростання показників вартості кредитного продукту збільшується.

Попри злети та падіння економіки «нерухомість завжди залишається в ціні». Кризові коливання не заважають фінансовим структурам пропонувати програми кредитування під заставу житла – стратегія видачі кредитів спрямована на зміцнення бюджету країни з можливістю поліпшити життя населення. Сьогодні люди все частіше закладають нерухомість, щоб отримати максимальну суму кредиту для вирішення різних цільових завдань.

Сегмент програм кредитування під заставу існуючого житла включає видачу позик на підставі ліквідності об’єктів, таких як: квартири, котеджі, приватні будинки, дачні будівлі, комерційні споруди.

Программы кредитования под залог недвижимостью

Категорії іпотечного кредитування:

 1. Іпотечний кредит на купівлю житла у забудовника.
 2. Позика на придбання житла на вторинному ринку.
 3. Нецільова позика під заставу вже наявної нерухомості.

Нецільовий іпотечний кредит під заставу нерухомості для українських громадян – це своєчасне розв’язання фінансових проблем. У складні часи, коли економічну «рівновагу» порушено, для багатьох це єдиний спосіб залишитися на плаву.

«ТРАСТ ХАУС» – програми кредитування під заставу житла

Подати заявку на оформлення кредиту під заставу нерухомості на гранично вигідних умовах з низькими процентними ставками рентабельно і доцільно у фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС». Особливість іпотечного кредиту – швидкість оформлення позики під заставу квартири, приватного будинку, дачі, земельного наділу під забудову з вигідними процентними ставками річних виплат. При формуванні кредитного договору від позичальника не вимагають підтвердження про доходи, виписки з місця роботи та маси інших документів, які потрібні для пред’явлення в банківські структури. Зіпсована кредитна історія не впливає на підтвердження видачі позики. Єдина вимога – громадянство України та вік позичальника від 18 до 75 років.

Протягом 10 років команда професіоналів «ТРАСТ ХАУС» розробила чітку структуру сервісу з видачі кредитних грошей населенню під заставне майно. Бюрократичні замашки, документальні формальності минулих часів, затягування процесу оформлення, тривале очікування результативної відповіді від кредитора відсутні – прозорі умови договірних угод створили міцну фундаментну основу побудовану на довірі клієнтів. Терміни погашення кредиту позичальник обирає самостійно.

Як отримати нецільовий кредит під заставу нерухомості:

 1. Заповнити заявку можна на офіційному сайті компанії або через вказаний телефон: +38 (097) 323-22-11.
 2. Після розгляду та опрацювання наданих даних, експерти компанії здійснять оцінку, визначать ліквідність заставного об’єкта.
 3. За результатами оцінки співробітники підготують необхідні документи та первинний варіант договору для узгодження з позичальником.
 4. Узгодження дати та часу підписання договору позики з кредитною організацією проводиться в зручний для клієнта час.
 5. Після підписання контрактної угоди отримати кредитну суму можна відразу, готівковим/безготівковим розрахунком в національній валюті.

Програма кредитування під заставу житла в компанії «ТРАСТ ХАУС» передбачає видачу позики під заставу об’єкта який знаходиться на території України. Швидка оцінка незалежними експертами проводиться в Києві та Київській області, а також у великих містах і селищах України.

Оформлення іпотеки з дотриманням правових регламентів

Компанія «ТРАСТ ХАУС» веде свою діяльність строго дотримуючись нормативів і вимог законодавства – безпека угоди гарантована. Позичальнику кредиту під заставу житла потрібно знати, що відповідно до закону «Про споживче кредитування» можна анулювати угоду протягом 14 календарних днів з дня укладення контракта.

Крім цього, позичальник має право достроково погасити борг, без збільшення суми періодичних виплат, попередньо попередивши кредитора – нарахування штрафних санкцій не існує. Для нецільового іпотечного кредиту під заставу нерухомості необхідно надати мінімальний пакет підтверджуючих документів:

 • копія паспорта громадянина України;
 • свідоцтво про шлюб або його розірвання;
 • реєстраційний номер платника податків;
 • документи на заставну нерухомість (квартиру, будинок);
 • довідка з ЖЕУ про наявність прописаних осіб, реєстрації дітей.

Перевірка документів триває не більше 10 хвилин, після чого позичальник і кредитор обумовлюють загальні умови кредитного договору, де вносяться: графік платежів, сума позики, відсотки, правові зобов’язання при несвоєчасному погашенню позики. Всі зазначені аспекти фіксуються у двосторонньому договорі, підтверджуються нотаріусом.

Співробітники фінансової організації ретельно аналізують кожну ситуацію, пов’язану з погашенням боргу – завжди йдуть назустріч клієнтам, можлива реструктуризація кредиту. Таким чином здобувачі позики можуть отримати нецільовий кредит під заставу нерухомості без особливих труднощів.

Дом и кредит

Плюси кредитування під заставу житла в компанії «ТРАСТ ХАУС»:

 • нецільовий іпотечний кредит можна оформити на тривалі терміни;
 • прозорі умови кредитування без нарахування прихованих платежів;
 • рішення про схвалення заявки приймається протягом 15 хвилин;
 • низька процентна ставка на споживчий кредит під заставу;
 • погашення заборгованості проводиться фіксованими платежами;
 • одноразовий комісійний збір в розмірі 2% від загальної суми позики;
 • нарахування суми позики 80-90% від ринкової вартості об’єкта;
 • дострокове погашення боргу без нарахування штрафних санкцій;
 • передбачений професійний юридичний супровід.

Сьогодні власник квартири, приватного будинку, гаража, дачної ділянки може втілити в життя задумані проєкти пов’язані з бізнесом або розв’язання побутових проблем, таких як: ремонт квартири, лікування, навчання дітей, покупка речей та інші.

Перед подачею заявки претенденти можуть самостійно розрахувати суму кредиту за допомогою кредитного калькулятора розташованого на сайті ipoteka.in.ua. Зручний інструмент для розрахунку суми позики видає попередні результати. Більш детальну інформацію можна отримати при особистій зустрічі з кредитним експертом, після оцінки ліквідності житлового приміщення.

Дом и калькулятор

Іпотечні кредити під заставу житла – цільове призначення

У житті трапляються різні ситуативні чинники, які пов’язані з горем чи радістю – це весілля, похорон, лікування за кордоном. Нерідко терміново потрібні гроші, але маючи довідку про доходи з місця роботи, середньостатистичному громадянину України важко отримати потрібну суму в банку. Тому нецільовий іпотечний кредит під заставу нерухомості користується попитом, особливо останнім часом.

Існує поширена думка, що при економічному зростанні держави поліпшується рівень життя її громадян. Під час пандемії COVID-19 з цим твердженням можна не погодиться. Під час карантинних заходів, зростання доходу у населення знизився в рази.

Причини що ведуть до фінансових труднощів:

 • скорочення персоналу на роботі;
 • низька собівартість праці;
 • банкрутство малого/середнього бізнесу;
 • завищені ціни на продукти харчування;
 • несумірні комунальні платежі та так далі.

Статистичні показники експертів з економіки довели, що рівень прибутку трудящих України можна порівняти з 90-и роками минулого століття. Даний прояв змінити важко, але цілком можливо, якщо знизити дефіцит вигідних для населення кредитних програм. Суспільство та економічна ситуація в країні пов’язані між собою нерозривною «ниткою» – падіння економіки в державі впливає на всі сторони суспільного життя в соціальному, політичному, духовному аспекті. Саме тому програми кредитування під заставу існуючого житла призначені для підвищення рівня життя населення у важкі часи.

Ми використовуємо файли cookies.