Як вибрати іпотечний кредит під нерухомість?

Як вибрати іпотечний кредит під нерухомість?

Накопичити необхідну суму на придбання квартири, жителям України складно. Економіка не дозволяє придбати нове житло за власні кошти громадянам із середнім заробітком, вихід з даної ситуації є — оформлення кредиту на покупку квартири або будинку в фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС».

Кредит під іпотеку базова інформація

Кредит під іпотеку — це велика позика видається фінансовими структурами, забезпечення — заставу нерухомості. За умовами договірної угоди клієнт стає повноправним власником будинку / квартири після повної виплати заборгованості. Умова іпотечного кредитування в банківських структурах «ПриватБанк», «Ощадбанк», «Кредо Банк» або в приватних фінансових організаціях базується на правових відносинах, які передбачають вилучення нерухомості для погашення позики боржника в разі невиплати процентних ставок передбачених в договірній угоді.

Дом і кредит

 

Класифікація іпотечних кредитів включає програми на:

 • придбання квартири від забудовника нового житлового комплексу;
 • покупку житлового приміщення на вторинному ринку розпродажі;
 • споживчі цільові потреби під заставу нерухомості.

Статистика та оцінка експертів показує, що ставки по іпотеці в Україні — від 18 до 22 відсотків. Виняток — іпотека по партнерських програмах забудовників, кредитні відсотки в кредит знижуються в рази. У банках передбачені ставки з пільговими знижками, які дійсні протягом одного року, після подію 12 місяців розмір виплат відповідає ринковим показниками — такі умови не вселяють довіри, тому, що можливість прихованих платежів перекриває суму переплати з боку державних фінансових установ.

Перед тим, як оформляти іпотечний кредит на житло, претендент повинен зважити всі «за і проти», визначити / розрахувати можливості погашення боргу, ґрунтовно вивчити умови та ставки за програмою кредитування, умови процентної ставки. Щоб мінімізувати ризики, треба вивчити щомісячні доходи / витрати, реально оцінити сімейний бюджет. За допомогою математичних підрахунків, здобувач аналізує ситуацію і приймає рішення — оформляти позику на придбання квартири або краще почекати. Відповідальність, холодний розрахунок — це можливість перекрити борг, без особливих «заморочок» у вигляді затримок, переплат по виплаті заборгованості.

Оформлення іпотеки – «бути чи не бути, ось в чому питання» по кредиту

Завбачливість щодо аналізування фінансових можливостей, розрахунок доходів дозволяє знизити ризик відмови у банківських структурах через неплатоспроможність. Фінансові організації, які мають у своєму розпорядженні власними коштами, йдуть назустріч здобувачам і пропонують більш вигідні умови іпотечного кредиту без переплати за нове житло.

Оформлення іпотеки

 

Причини які суттєво впливають на збільшення ставок в банках, це:

 • економічна криза в діяльності підприємств;
 • вартість ресурсної бази збільшена в рази;
 • вимоги за реквізитами кредитування завищені;
 • державна програма підтримки відсутня;
 • неточність в поправках регламентів законодавства.

Іпотечний кредит — це реальна можливість стати власником будинку / квартири без тривалого накопичення капіталу за договором кредитування. Іпотеку в основному оформляють молоді сім’ї, яким необхідно мати власне житло. Банки схильні підписувати кредитні договори з молодими здобувачами, через те, що вік, енергійність, хороші зарплати гарантують повне закриття позики. При цьому, необхідно надавати величезний пакет документів, довідку про доходи, що підтверджують документи з місця роботи.

Компанія «ТРАСТ ХАУС» — вигідні умови кредитування

Перед оформленням іпотеки рекомендується проаналізувати програми кредитування в банках і фінансових установах приватного характеру, бо кожна організація надає позику з різними процентними ставками, умовами погашення боргу. Банківські закладу часто завищують відсотки по кредиту, присутні приховані платежі — це треба враховувати, щоб мінімізувати ризики в отриманні грошей авансом.

Оформлення іпотечного кредиту в компанії «ТРАСТ ХАУС» – це впевненість в прозорості договірних умов без переплати грошових коштів. Програма кредитних позик передбачає відкриття ліміту в день подачі заявки, після оцінки нерухомості визначається сума позики.

Вигідні умови іпотеки

Кредитування на сайті https://ipoteka.in.ua/ – плюси іпотечної позики:

 1. Нова квартира стає власністю позичальника, святкувати право володіння можна після повного погашення боргу.
 2. Купівля житла в кредит — вигідне капіталовкладення. Гроші знецінюються, нерухомість зростає в ціні — це грамотна інвестиція.
 3. При достроковому закритті кредиту, штрафних нарахувань не існує, передбачена система рефінансування.
  Оформлення договірних умов з погашення боргу розраховані на терміни від 10 до 20 років — тривалий термін не впливає на
 4. Фіксовані процентні ставки.
 5. Виплата позики авансом відбувається в день підписання договору між претендентом і кредитором, прихованих платежів немає.

Квартиронаймачі повинні знати, орендна плата за квартиру цілком порівнянна з щомісячними платежами по кредиту, тільки в останньому випадку людина платить за власну в майбутньому квартиру. Єдиний мінус — моральні незручності через почуття обов’язку, які з часом компенсуються радістю володіння власним житлом.

Оформлення кредиту з мінімальним пакетом документів

Створити заявку на отримання кредиту в компанії «ТРАСТ ХАУС» вигідно і рентабельно — ліцензована організація протягом 10 років заслужила довіру споживачів, займає провідне місце на ринку фінансових послуг. Співпраця здобувача з кредитором починається з ознайомлення специфіки погашення кредиту, розгляду підлягає:

 • перший внесок — розрахований від суми позики;
 • процентна ставка — середня на житло в новобудові;
 • умови погашення — класична й ануїтетна схема;
 • комісія по кредиту — виплачується один раз при оформленні договору.

Розрахувати іпотечний кредит можна за допомогою онлайн-калькулятора. Визначити місячну суму виплат, зробити підрахунок за умовами партнерської програми нескладно.

Якщо оформлення позики проходить під заставу житлової нерухомості необхідно вказати кількість зареєстрованих осіб, інформувати про зняття останніх з реєстрації для можливості передачі такого об’єкта в іпотеку.

Оформлення договору — документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний номер;
 • відомості про реєстрацію дітей.

Великим попитом користується іпотека під нерухомість — найбільш вигідний вид кредитування в Україні. Тисячі громадян беруть позику під заставу житла, комерційних об’єктів, земельних ділянок. Отримати іпотеку авансом в приватній фінансовій організації рентабельніше, ніж в державних банківських структурах, враховуючи завищені відсоткові ставки та суттєві переплати за послугу кредитування.

Іпотека під нерухомість — покупка житла без проблем

Якщо нерухомість здобувача знаходиться в Києві, Харкові, Львові, Одесі чи Дніпрі — оформляйте кредит в компанії «ТРАСТ ХАУС». Співробітники фінансової організації нададуть професійну підтримку на всіх етапах співпраці.

Прозорі умови при оформленні угоди гарантовані:

Сума займу 80% від вартості об’єкта
Одноразова комісія 2% від загальної суми
Мінімальний термін кредитування 2 місяці
Максимальний термін кредитування 10 – 20 років
Оплата з боку клієнта за послуги нотаріуса, податок
Оцінка нерухомості незалежними експертами
Приховані платежі відсутні
Оформлення договору 15 хвилин
Термін погашення боргу за вибором клієнта
Рефінансування після заявки позичальника
Видача позики після підписання контракту
Погашення позики фіксованими платежами
Дострокове погашення без нарахування штрафних внесків

 

Зверніть увагу, банки України не проводять оцінку нерухомості в день звернення. Державні фінансові структури працюють по строгому регламенту, вимагаючи безліч супутніх документів, поручителів, кредитну історію, довідки про доходи і т.д.

Чому вигідно взяти кредит в компанії «ТРАСТ ХАУС»?

Взяти кредит під іпотеку в Києві та інших великих містах України швидко, враховуючи низькі відсотки доцільно. Отримати необхідну суму протягом 24 годин можна в «ТРАСТ ХАУС» з мінімальним пакетом документів.

 • прозорі договору оформляються у присутності нотаріуса;
 • для підтвердження потрібно невеликий перелік документів;
 • видача суми кредиту на карту або готівкою;
 • безкоштовна і чесна оцінка будь-якої нерухомості;
 • відсутність додаткових комісій за прострочення виплат;
 • оформлення іпотеки під нерухомість з поганою кредитною історією.

Ознайомитися більш детально зі специфікою оформлення й умовами можна за допомогою зворотного зв’язку на сайті або за номером телефону: +38 (097) 323-22-11.

Ми використовуємо файли cookies.