Як отримати кредит безробітним і вийти в плюс?

Як отримати кредит безробітним і вийти в плюс?

Спираючись на дані статистики в Україні налічується понад 3,6 мільйона громадян, які працюють неофіційно. Тобто, дохід у людини є, іноді й немаленький, але при виникненні фінансових труднощів виникає риторичне питання: де взяти кредит безробітному? Відсутність офіційного місця роботи в рази ускладнює завдання в створенні заявки на отримання кредитного ліміту, а іноді робить її просто нездійсненним, якщо здобувач шукає вихід з ситуації, що склалася в державних банківських структурах.

Як отримати кредит безробітним і вийти в плюс?

Реальні особливості життя такі, що сьогодні не кожен може похвалитися офіційною роботою з гарною заробітною платою. Деякі громадяни України взагалі отримали статус безробітного і складаються в списках на біржі праці. Жити на допомогу, яка виплачує держава досить складно через економічну кризу, зростання цін на необхідні харчові продукти, речі першої потреби. Тому, питання як взяти кредит безробітному цікавить багатьох громадян, які бажають швидко розв’язувати грошову проблему.

Людина намагається вийти з ситуації, що склалася власним розумом, багато хто вирішує відкрити свій бізнес, який буде приносити хоч невелику, але постійний прибуток. Якщо ніяких заощаджень немає, така ідея «впаде» навіть не розпочавшись. Адже для того, щоб втілити ідею в реальність, необхідно мати стартовий капітал. Тому, багатьох цікавить: як отримати кредит безробітному, при цьому вийти в плюс і вибратися з «замкнутого кола» щомісячних недоліків.

Скарбничка і накопичення

Здобувач позики без офіційного працевлаштування може не розраховувати на отримання кредиту в великих розмірах. При оформленні кредиту в банку потрібно надавати довідку про доходи. Якщо такої довідки немає, треба звертатися в заставні кредитні компанії або шукати альтернативні способи отримати гроші без офіційного працевлаштування.

До переліку програми кредитування входить видача позики під заставу:

 • житлової / комерційної нерухомості;
 • земельних ділянок під забудову;
 • дач, приватних будинків з певною ліквідністю.

Якщо банк і видає позику в великих розмірах під заставу майна, то розраховувати на швидке оформлення не варто, потрібно величезний перелік підтверджувальних документів на право власності. Процедура оцінки проходить за зниженими тарифами. Невеликі суми на споживчі потреби можуть видати не більше 3-4 тисяч, при цьому варто пам’ятати про процентні ставки, приховані платежі, які нерідко практикуються в державних фінансових установах України.

Специфіка кредитування безробітних — особливості позики

Чи дають кредит офіційно не працюють в банках — це питання цікавить багатьох претендентів, які не можуть надати підтвердження про свої заробітки, бо офіційного запису в трудовій книжці просто немає. Система досить проста, немає «білого» працевлаштування — немає довідки про доходи. У таких випадках банки України запросто затвердять відмову, причому не тільки на великі позики, а й середні в розмірі 20-35 тисяч можуть не схвалити, а подавати заявку на отримання іпотеки на покупку нової квартири або машини зовсім не рентабельно — це проста трата часу.

Отримання кредита

Актуальним залишається одне питання: де і як взяти кредит безробітному в більшому розмірі під заставу нерухомості для реалізації бізнес-проєктів, покупки машини або навчання дітей, відповідь  у фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС». Чому? Все досить просто  організація понад 10 років на ринку кредитування, займає провідну позицію з надання даного виду послуг, завдяки довірі споживачів і відмінній репутації.

Структура видачі позики під заставу нерухомості (квартири, приватного будинку)

Розрахунок суми позики 80% від вартості заставного об’єкта
Одноразова комісія 2% від загальної суми кредитування
Мінімальний термін з виплати боргу 2 місяці
Максимальний термін кредитування 10 – 20 років
Одноразова оплата комісійних за послуги нотаріуса, податок
Оцінка нерухомості незалежними експертами
Зниження реальної вартості відсутня
Оформлення договірних умов 10-15 хвилин
Термін погашення боргу за вибором клієнта
Рефінансування після заявки позичальника
Видача позики в гривнях після підписання контракту
Погашення позики фіксованими платежами
Дострокове погашення без нарахування штрафних внесків

 

Прозорі та вигідні умови, низькі процентні ставки, фіксовані щомісячні платежі без прихованих нарахувань — це гарантія безпеки. Співпраця здобувача і фінансової організації починається з ознайомлення специфіки погашення кредиту, обумовлюється і розглядаються головні позиції договору:

 • розраховується перший внесок — тарифікація від загальної суми позики;
 • встановлюється процентна ставка — з урахуванням строків погашення боргу;
 • передбачені схеми виплати — класична та ануїтетна;
 • проводиться попередня оцінка — висновок видає експерт;
 • одноразова комісія — виплачується при оформленні договору.

Розрахувати оптимальний термін погашення певної суми можна за допомогою онлайн-калькулятора — це допоможе здобувачеві оцінити свої можливості по виплаті, мінімізувати ризики затримок по платежах. У разі непередбачених в житті ситуацій, які супроводжуються тимчасовими труднощами по виплаті позики, можна подати заявку на рефінансування боргу в письмовій формі.

кладання договору

Компанія «ТРАСТ ХАУС» — де взяти позику безробітним терміново

Взяти кредит безробітним нескладно, якщо звернутися до фінансової компанії «ТРАСТ ХАУС» – здобувачеві не потрібно збирати величезний пакет підтверджувальних документів, надавати довідку про доходи з місця роботи. Крім цього, якщо у позичальника погана кредитна історія — цей факт не є приводом для відмови. Якщо терміново потрібні гроші можна подати заявку невелику суму позики в МФО — система оформлення кредиту відрізняється від специфіки договірних умов в банку. Але, здобувачеві слід врахувати, що процентні ставки зростають при затримці платежів, нарахування залежить від суми та терміну погашення боргу.

При відсутності офіційного джерела доходів або відсутності рухомого / нерухомого майна, банк відмовляє у видачі позики. Мінімізувати ризики пов’язані з відмовою і взяти кредит безробітним в компанії «ТРАСТ ХАУС» можна за допомогою персонального комп’ютера або планшета, перерахування грошей на споживчі потреби проводиться на іменну картку позичальника без будь-яких бюрократичних затримок, документальних формальностей. Єдина умова, претендент повинен досягти віку повноліття.

Дом в кредит

«ТРАСТ ХАУС» — переваги кредитів для безробітних:

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • надання позики безробітним без відмови;
 • оперативність і швидкий розгляд заявки;
 • низькі процентні ставки, прозорі умови;
 • можливість продовжити термін погашення боргу;
 • право користуватися програмою лояльності;
 • система збільшення кредитного ліміту, після виплати першого позики.

Оформлення договірної угоди проходить на вигідних для здобувача умовах, при цьому залучати поручителів для підтвердження особи та виплати боргу в повному обсязі не потрібно, головне надати мінімальний пакет документів або вказати певні персональні дані дистанційно. Оформлення кредиту проводиться протягом декількох хвилин.

Як взяти кредит безробітним без довідки про доходи?

Для створення заявки онлайн, можна скористатися програмою кредитування на нашому сайті ipoteka.in.ua — сервісна програма працює в цілодобовому режимі 24/7.

Оформлення кредиту

Як взяти кредит безробітному дистанційно, необхідно:

 • вибрати певну суму в програмі кредитування;
 • заповнити анкету, вказавши дані паспорта, ідентифікаційний код;
 • пройти процедуру реєстрації в онлайн-сервісі ipoteka.com.ua;
 • надати номер телефону, для подальших дій;
 • дочекатися рішення по заявці, отримати SMS-код підтвердження;
 • вказати номер карти українського банку, отримати гроші через 5 хвилин.

Фінансова компанія «ТРАСТ ХАУС» завжди йде назустріч потенційним користувачам, організація готова надати перший кредит всім безробітним громадянам в Україні з суттєвою знижкою — процентна ставка становить не більше 0,01% в день.

Знайти більш вигідні умови складно, практично неможливо. По суті, позичальник першого кредиту повертає гроші які отримав на карту, без величезних нарахувань у відсотках. Діяльність фінансової організації проходить за програмою лояльності. Постійним активним клієнтам регулярно відправляються повідомлення, за допомогою яких можна отримати знижку на оформлення позики до 90% з оптимальними термінами виплати.

Єдиний нюанс, який передбачений при оформленні кредиту безробітним — це питання про джерело доходу без будь-яких документальних підтверджень. Відповідальний здобувач може вказати рід своєї діяльності, для того, щоб співробітники компанії могли розуміти, чи зможе людина повернути гроші вчасно. Варто знати, що при виплатах першого, другого позики кредитна сума збільшується, таким чином постійні клієнти можуть скористатися позикою в більших розмірах.

Дізнатися більш детальну інформацію як взяти кредит безробітному за деякими категоріями програми кредитування або ознайомитися зі специфікою оформлення заявки можна у менеджерів нашої компанії на нашому сайті або за номером телефону: +38 (097) 323-22-11.

Ми використовуємо файли cookies.