Як отримати кредит без відмови і проблем готівкою в Україні?

Як отримати кредит без відмови і проблем готівкою в Україні?

Значна частина українців, які стикаються з фінансовими труднощами воліють звертатися в банки. Розмір позики рідко перевищує місячний оклад позичальника, при цьому відсотки завищені. Як не сумно, але банківські установи не завжди йдуть назустріч претендентові, вважаючи за краще обслуговувати перевірених клієнтів, офіційно працевлаштованих, які можуть надати повний пакет необхідних документів, включаючи довідку про доходи. Виникає риторичне питання, як і де отримати кредит без відмови, затримок і збору величезного пакета документів.

Як отримати кредит без відмови й проблем в Україні

Більшість претендентів позики, які зазнають фінансових труднощів, відмовляються відвідувати державні заклади через розуміння того, що в більшості випадків можлива відмова. Негативний результат за заявкою на надання позики виникає з різних причин — немає можливості надати довідку про доходи, невідповідна вікова група, мінімальна заробітна плата. У деяких просто зіпсована кредитна історія, що веде до 100% відмови по кредитуванню в державних банках.

У зв’язку з економічною кризою понад 3 млн. українських громадян працюють без запису в трудовій книжці, займаються невеликим домашнім бізнесом, складаються на біржі працевлаштування або живуть на невеликі соціальні виплати. Здобувачі прекрасно розуміють, що банки дуже обережно ставляться до експрес-кредитування. У багатьох просто немає шансів отримати кредит швидко і без відмови, а якщо якась надія і з’являється, то без бюрократичних проблем і зволікань пов’язаних зі збором величезного пакета документів не обійтися.

Отримання кредиту

Отримують відмову люди з поганою кредитною історією. Якщо прізвище позичальника фігурує в списках БКІ — упереджене ставлення до позичальника з боку банківських структур гарантовано.

На історію позичальника негативно впливає:

 • наявність кредитів в інших банках;
 • затримки з виплати боргу;
 • часті прострочення по платежах;
 • несплата / виплата аліментів із запізненням;
 • кримінальну відкриту справу на клієнта;
 • погашення боргу після судового розгляду.

Варто зауважити, що при достроковому погашенні кредитного банківського ліміту і його закриття, клієнт автоматично отримує клеймо «невигідного споживача» через мінімальної виплати відсотки в зазначений термін.

Яка б формулювання відмови не прозвучала, впадати у відчай не варто. Вихід із ситуації є, навіть з більш вигідними умовами кредитування ніж в державних банківських структурах — це фінансові структури, які працюють на законних підставах, використовуючи власний капітал для кредитування громадян різних верств населення без відмови на замовлення.

«ТРАСТ ХАУС» — кредит без відмов готівкою в Україні

Отримати кредит на карту без відмови в Україні економічно вигідно у фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС». Здобувач швидкої позики гарантовано оформить договір на необхідну суму без зайвої витрати часу / нервів на основі надання мінімального пакета документів. Прозорі умови договірних відносин між претендентом і кредитором, низькі процентні ставки, фіксовані щомісячні платежі — це гарантія безпечного співробітництва при укладанні фінансової угоди без відмови та перевірок.

Отримання кредиту готівкою

Подати заявку на отримання позики, можуть:

 • здобувачі досягли повноліття;
 • пенсіонери з мінімальним розміром пенсії;
 • студенти вищих навчальних закладів, учні коледжу;
 • люди без офіційного працевлаштування;
 • молоді мами знаходяться в декретній відпустці.

Звертаючись в акредитовану компанію, клієнт отримує можливість самостійно вибрати категорію в програмі кредитування, терміни щодо погашення боргу. Команда фахівців здійснює індивідуальний підхід до кожного здобувачеві, при необхідності проконсультує, допоможе підібрати оптимальний варіант, який буде підходити під цільове призначення позики.

Кредит швидко і без відмови — перелік позицій в програмі кредитування:

 1. Споживчі кредити — оформити можна онлайн на сайті ipoteka.in.ua, для різних цільових завдань.
 2. Позика під заставу майна — видається після експертної оцінки та визначення ліквідності.
 3. Великі позики під заставу нерухомості — сума позики розраховується на основі ринкової вартості заставного об’єкта.

Діяльність компанії «ТРАСТ ХАУС» відрізняється від специфіки кредитування в державних установах, команда фінансової організації не звертає увагу на наявність «поганої кредитної історії». Прострочення по платежах часто не є цілеспрямованим ухиленням від виплати заборгованості — різні ситуативні форми, що ведуть до затримок з погашення боргу не повинні відображатися на репутації чесного / відповідальну людину через непередбачуваних життєвих ситуацій, таких як виникнення хвороби, виїзд за кордон, тимчасові затримки по зарплати.

Вигідна пропозиція

Кредит швидко і без відмови — вигідні пропозиції

Оформити кредит без відмови і будь-яких незрозумілих / неприємних ситуацій практично і рентабельно в компанії «ТРАСТ ХАУС» — це гарантія безпеки будь-якої фінансової угоди. Прозорі умови кредитування оцінили багато клієнтів, які сьогодні користуються програмою лояльності, що включає процентні знижки на подальші позики.

Кредит під заставу нерухомості — формування договірних умов

Сума кредиту 80-90% від вартості об’єкта
Одноразова комісія 2% від загальної суми виплати
Мінімальний термін кредитування 2 місяці
Максимальний термін кредитування 10-20 років
Оплата з боку клієнта за послуги нотаріуса, податок
Оцінка нерухомості незалежними експертами
Приховані платежі відсутні
Оформлення договору на протязі 15 хвилин
Термін погашення боргу клієнт вибирає самостійно
Рефінансування зміна термінів з виплати боргу
Видача позики після підписання договору
Погашення позики фіксованими платежами
Дострокове погашення без нарахування штрафних внесків

За час своєї діяльності компанія «ТРАСТ ХАУС» підвищила результативність стандартних шаблонів застосовуваних на ринку послуг, що дозволяє громадянам вирішити різні цільові завдання без дискомфорту в повсякденному житті.

Мінімальний пакет документів включає:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • підтвердження права власності на заставне майно.

Ознайомитися з програмою кредитування та оформити заявку на кредит можна дистанційно, без відвідування офісу. На порталі офіційного сайту здобувач може вибрати потрібну категорію, попередньо розрахувати процентні ставки щомісячних платежів, повну суму кредиту під заставу нерухомості — останнє залежить від експертної оцінки ліквідності житлових / комерційних споруд.

Згідно з законодавством видавати кредити готівкою в Україні громадянам мають право банки, фінансові компанії та кредитні спілки, які отримали ліцензію Національного комітету фінансових послуг. Цивільний кодекс дозволяє фізичним особам видавати позики на основі договору і обопільної згоди обох сторін угоди з урахуванням договірних умов, які підтверджуються нотаріально.

Кредит на картку онлайн

Кредит онлайн на карту — швидко і без зволікань

Оформити швидкий кредит без відмови онлайн в Києві та в інших містах України можна через інтернет — процентна ставка щомісячних платежів приємно здивує споживачів кредитного продукту. Для того, щоб отримати позику достатньо пред’явити паспорт і зробити кілька кроків:

 • зареєструватися на сайті;
 • заповнити онлайн анкету;
 • вказати номер банківської карти;
 • подати заявку онлайн в Особистому кабінеті.

Після підтвердження системою суми кредиту можна отримати миттєво гроші — вони переводяться на банківську карту Visa або MasterCard, яку позичальник може отримати в будь-якому банку України. Підписання договірних умов провадиться дистанційно за допомогою СМС-коду.

Варто знати, що швидкий онлайн-кредит у фінансовій компанії «ТРАСТ ХАУС» — це можливість поповнити карту на 1000-25000 гривень без відмови. Споживач може взяти кредит онлайн на тривалий або більш оптимальний термін. Після заявки і надання копії сторінок паспорта схвалення не потрібно довго чекати, гроші перерахують на карту протягом 10 хвилин.

Варто сказати, що кодекс не обмежує можливості договору між сторонами, може бути таке, що позичальник візьме в борг одну тисячу гривень, а повертати доведеться дві. Тому, укладати кредитний договір з сумнівними компаніями не рекомендується. Звертайтеся в «ТРАСТ ХАУС» — компанія заслужила довіру споживачів. Протягом 10 років діяльності, організація зайняла лідируюче місце на ринку фінансових послуг, бездоганна репутація — це гарантія надійності та безпеки співробітництва.

Кожен претендент у віці від 18 до 75 років, після надання паспорта України може отримати позику без відмови з низькими процентними ставками. Дізнатися більш детальну інформацію про специфіку кредитування можна за номером телефону: +38 (097) 323-22-11.

Ми використовуємо файли cookies.