Як не стати жертвою кредитного шахрайства?

Як не стати жертвою кредитного шахрайства?

Кредитне шахрайство в Україні набирає обертів — це справжня проблема для структур, які працюють чесно без будь-яких фінансових махінацій по відношенню до клієнтів. Від обманних дій страждають не тільки прості громадяни, але і банківські структури, фінансові організації з бездоганною репутацією. Вислів «безкоштовний сир тільки в мишоловці» стає реалістичним для позичальників, які намагаються скористатися вигідними пропозиціями мікрокомпаній із сумнівною репутацією.

Як не стати жертвою кредитного шахрайства?

Користувачі кредитних продуктів нерідко зустрічаються з поширеними схемами обману в системі кредитування. Сьогодні поліція отримує заяви від ошуканих громадян, практично щодня. Банки або мікрофінансові організації своєю чергою, намагаються приховати незаконні маніпуляції з боку персоналу або керівництва, щоб скандальна інформація не принесла шкоди зростанню клієнтської бази.

Шахрайство кредитне

У житті людини зустрічаються різні ситуації, коли необхідно добути якусь суму грошей:

 • одні претенденти звертаються до друзів або родичів;
 • інші шукають вигідні банківські структури або «конторки»;
 • треті вивчають процентні ставки, не звертаючи уваги на фірму.

Сумнівні організації ніколи не звертають увагу на вік позичальника. Після оформлення кредитного договору з часом позичальник стикається з незрозумілою ситуацією, обіцяна «низька» ставка річних в остаточному результаті змінюється до невпізнання – збільшуючись в рази. Клієнт, який підписав угоду змушений виплачувати «незаконно сформувалася» суму, щоб не зіпсувати кредитну історію, мінімізуючи ризики потрапити в чорний список боржників.

Невелика схема розлучення — часто зустрічається варіант

На привабливі пропозиції невеликих фірм найчастіше потрапляють молоді люди, яким тільки-тільки стукнуло 18 років або безробітні. Стратегія розлучення досить проста:

 1. Обумовлену суму грошей співробітники фірми обіцяють видати з дня на день, як тільки підійде черга клієнта.
 2. Знайти запропоновані процентні ставки не так просто і мисливців отримати вигідний кредит чимало — так звучить пояснення з боку персоналу.
 3. При цьому з моменту підписання договору позичальник повинен погашати обумовлену суму з урахуванням відсотків.
 4. Люди вірять словам і платять гроші місяць, два або навіть більше сподіваючись на те, що ось-ось підійде черга, і кредит видадуть в повному обсязі.
 5. Насправді позику отримає той позичальник, який попередньо вніс найбільшу суму платежів.

Такі мікрофірми називають «одноденками», спираючись на таку схему псевдокомпанія заробляє на перших платежах клієнтів, через кілька місяців зникає в невідомому напрямку, змінюючи не тільки місце розташування, а й звучну назву «конторки».

При цьому, довірливі люди чекають своєї черги на отримання великої позики з «мінімальними процентними ставками». Розв’язка така — приходиш, а «конторка» магічним чином «розтанула». Людина попередньо виплативши якусь суму залишається у «розбитого корита» – без довгоочікуваної позики, не включаючи втрату попередніх внесків.

Недобросовісні кредитори

 

Кредитне шахрайство — ґрунтовно вивчайте договір

Варто зауважити, що псевдокомпаній, що займаються шахрайством із кредитами в Україні розвелося, як грибів після дощу. Але, якщо розібратися, то претенденти позики потрапляючи в «пастку» самі винні, через те, що готові підписати все що завгодно, навіть не вивчаючи умови договірних угод — вірять на слово персоналу, які заробляють на цьому гроші.

Найчастіше у двосторонньому письмовій угоді між позичальником і кредитором вгорі або внизу прописуються горезвісні виверти дрібним, дрібним шрифтом. Людина який підписав договір з усім погоджується, по-суті з боку фірми ніякого підступу немає — довести протилежне практично неможливо. Висновок один — перед підписанням контрактної угоди, договір необхідно уважно читати, якщо є незрозумілі пункти, краще проконсультуватися з фахівцем з приводу на що звернути увагу.

Шахрайство з кредитами — як розпізнати лжекредитора

 1. Невеликі фірми — скромний офіс з кількома співробітниками варто обходити стороною. Заклади кредитних аферистів виглядають порожніми та неживими, єдине що може висіти на дверях табличка видрукований на кольоровому принтері.
 2. Оснащення псевдокомпанії з видачі кредитів — на столі можна побачити пару мобільних телефонів, стаціонарного з’єднання в офісі немає, все підлаштовано так, що в будь-який момент «конторка» може переміститься в інший кінець міста, а приміщення переходить в руки іншому орендарю.
 3. Інтернет-простір — часто назва фірми в інтернеті не фігурує або навпаки багато невтішною інформацією від колишніх клієнтів, саме тому шахрайські контори часто змінюють свою назву.
 4. Вуличні оголошення — контори які обманним шляхом виманюють гроші з довірливих громадян дають оголошення не за допомогою інтернету, а поширюють інформацію через СМС-повідомлення, шляхом вуличних оголошень.

Здобувач повинен пам’ятати нескладні поради, щоб мінімізувати ризики шахрайських дій з боку кредитних аферистів.

Нечесний кредит

 

Як взяти гроші під заставу правильно — знизивши ризики обману

Надійна і безпечна фінансова компанія з перших днів існування намагається якомога швидше внести свої контакти в бізнес-довідники інтернету. Тому, перед вибором тієї чи іншої фінансової організації потрібно провести невеликий аналіз, перевірити реєстраційні дані обраної організації на сайті https://2ip.ua

Інформаційний сервіс зберігає базові відомості про реєстрацію порталів компаній, які працюють на законних підставах. Якщо інформація відсутня, краще не випробовувати долю і звернутися до фінансової компанії, яка має попит серед споживачів.

Щоб уникнути поширених схем обману, звертайтеся до фінансової компанії «ТРАСТ ХАУС», оскільки за 10 років роботи організація вела свою діяльність відповідно до норм / правил українського законодавства, тим самим:

 • заслужила довіру споживачів;
 • знайшла бездоганну репутацію;
 • користується споживчим попитом серед фізичних / юридичних осіб.

Офіційний сайт https://ipoteka.in.ua/  – це акредитована організація, яка розпоряджається власним капіталом і проводить видачу кредитів під заставу нерухомості на вигідних умовах для клієнтів.

Базові реєстраційні відомості:

 • IP адреса домену – 104.27.133.87;
 • Доменне ім’я – ipoteka.in.ua;
 • Назва компанії – «ТРАСТ ХАУС»;
 • Контактний номер телефону – +38 (097) 323-22-11.

Фінансова компанія почала свою діяльність у 2010 році, за час роботи на ринку кредитування організація пережила світова економічна криза, складне політичне становище в країні й встояла перед конкуруючими фірмами, створивши при цьому величезну мережу філій в великих містах України.

Завдяки оптимізації процесів, командній роботі співробітників «ТРАСТ ХАУС», компанія займає лідируючу позицію на ринку фінансових послуг.

Принципи роботи кредитних організацій

Політика кредитної організації базується на основних принципах:

 • обслуговування клієнтів на європейському рівні;
 • низькі процентні ставки в програмі кредитування;
 • моментальна видача позики, після підписання договору;
 • оформлення договірних умов завірено нотаріально;
 • прозорі умови угоди без будь-яких незаконних дій;
 • відсутність прихованих платежів, можливість рефінансування;
 • фіксовані щомісячні ставки без додаткових відсотків.

Акредитована організація працює відповідно до постанов НБУ, будь-які шахрайські дії геть виключені, тому що протягом 10 років команда «ТРАСТ ХАУС» дбайливо ставиться до своєї бездоганної репутації й намагається допомогти громадянам вийти зі складних фінансових ситуацій без неприємних для сім’ї наслідків.

Перш ніж укладати договірну угоду з сумнівними фінансовими структурами – «думайте самі, вирішуйте самі — мати або не мати». Пам’ятайте, наявність українського державного нагляду над компанією, чіткі / прозорі та однозначні умови договору, а також виваженість у прийнятті фінансових рішень сприяє тому, що жертв кредитного шахрайства стане менше.

Ми використовуємо файли cookies.