Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Як взяти кредит без офіційного працевлаштування?

Взяти кредит без офіційного працевлаштування в банках України практично неможливо. На території України діють банки, МФО, ломбарди, але і це не гарантує схвалення заявки на користь претендента. Отримати позику без бюрократичних проблем можна в компанії «ТРАСТ ХАУС». Терміни виплати, низькі процентні ставки, прозорі умови договору, можливість оформлення кредиту онлайн задовольнять потенційних клієнтів цілком і повністю — вигода очевидна.

«ТРАСТ ХАУС» – кредит без офіційного працевлаштування

В останні роки банківські структури України почали активно пропонують невеликі позики, але коли мова йде про оформлення кредиту без офіційного працевлаштування краще звертатися в приватні фінансові організації. Здобувачі, які працюють за договором без запису в трудовій книжці або заробляють кошти за допомогою інтернету не застраховані від кризових моментів, але отримати кредит без офіційного працевлаштування в банку не можуть.

Кредитна картка та дівчина

Отримати велику суму в банку важко, якщо установа і піде на зустріч, то необхідно надати купу паперів що підтверджують особу, кредитний ліміт — мінімальна сума з високими процентними ставками. Тому, багатьох цікавить можливість отримати кредит без працевлаштування з мінімальним пакетом документів протягом декількох хвилин. Альтернативне вирішення фінансових труднощів є — подайте заявку на кредит онлайн в системі програм кредитування на сайті https://ipoteka.in.ua/. Здобувач не повинен:

 • надавати довідку про доходи;
 • збирати величезний пакет документів;
 • чекати результату підтвердження невизначений час.

Заявка на кредит з мінімальним пакетом документів розглядається протягом хвилини, оформлення договірних угод до 10 хвилин, після підписання умов кредитування отримати кредит без працевлаштування можна практично моментально, головне надати паспорт. Виплати проводяться готівкою або на картку позичальника.

Кредит без працевлаштування — вихід з кризових ситуацій

Для того, щоб оформити кредит без підтверджуючих документів з роботи в банку необхідно залучати поручителів, проводити оцінку заставного майна, підключати всі можливі ресурси, щоб довести платоспроможність.

Підраховує затрати

Кредит без офіційного працевлаштування, без довідки про доходи:

 • отримати позику можуть громадяни які досягли повноліття;
 • необхідно надати документи, включаючи паспорт позичальника;
 • вказати номер мобільного телефону, карту вітчизняної установи;
 • зареєструватися на сайті, заповнити заявку, пройти верифікацію;
 • вибрати тип позики, ознайомитися з комісіями, процентною ставкою;
 • підписати договір онлайн за допомогою коду та отримати гроші на рахунок карти.

Відсутність офіційного місця роботи не є підставою для відмови. Програмою «кредит без підтвердження» користуються громадяни різного статусу: молодь, студенти, безробітні громадяни, домогосподарки, пенсіонери.

Кредит в Києві без офіційного працевлаштування дозволяє розв’язувати будь-які проблеми, де потрібна терміновість — погана кредитна історія не заважає результативності. Вигода полягає багато в чому, якщо, наприклад, потрібні гроші на велику покупку, компанія «ТРАСТ ХАУС» дає можливість отримати необхідну суму на тривалий термін, під невисоку процентну ставку.

Кредит під заставу нерухомості з низькими відсотками

Програми кредитування класифікуються на споживчі позики, великі позики під заставу житлової / комерційної нерухомості, майна. Отримати позику можна через інтернет, після дистанційного схвалення заявки. Оформлення кредиту під заставу нерухомого майна, включаючи земельні ділянки під забудову, проводиться після попереднього аналізування ліквідності, оцінки об’єкта.

Термін погашення боргу під заставний приватний будинок або квартиру в місті проводиться за ставками з низькими відсотками. Час на оцінку і нарахування суми проходить протягом декількох годин, виплата в гривнях.

Низькі проценти

«ТРАСТ ХАУС» – вигідні умови кредитування:

 1. Контроль за цільовим використанням позики відсутня, позичальник розпоряджається грошима залежно від споживчих завдань: покупка нового житла, освіту, відкриття бізнесу.
 2. Фіксовані щомісячні платежі не змінюються, відсотки зростають в разі рефінансування на новий термін з погашення заборгованості.
 3. Погашення боргу раніше зазначеного терміну не передбачає нарахування штрафів, які практикують банківські установи, прихованих платежів і комісійних зборів немає. Прозорість — головна умова угоди.
 4. Щомісячні внески розраховані рівними частинами, користувач програмами кредитування може планувати особистий бюджет, чітко розподіляти доходи.
 5. Оформлення кредитного договору проводиться при обопільній згоді обох сторін у присутності нотаріуса. Характерна особливість угоди — продати, переписати, подарувати заставний об’єкт без дозволу кредитора не можна.

Кредит в Києві під заставу нерухомості без офіційного працевлаштування

Нарахування суми позики 80% від ринкової вартості об’єкта
Одноразова комісія 1,5 – 2% від загальної суми
Розгляд заявки 2 хвилини
Термін кредитування від 3 місяців до 10 років
Одноразова комісія за нотаріальні послуги
Фіксована ставка оплата щомісячна
Дострокове погашення боргу без нарахування штрафу
Рефінансування по заявці позичальника

Вигідні умови кредитування

Контрактна угода угоди — процедура оформлення

Тарифікація річної ставки залежить від суми кредиту, періоду виділеного на погашення боргу, ліквідності заставного об’єкта, договірних умов між претендентом і кредитором.

Оформлення договору — необхідні документи:

 • персональні паспортні дані позичальника;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • заявка претендента на надання позики;
 • підтверджують документа на право власності;
 • довідки по оплаті комунальних послуг, без заборгованості;
 • свідоцтво про одруження або розірвання шлюбу.

Термін по виплаті боргу залежать від розміру позики — від 200 000 до 2 000 000 гривень. Заставне майно у вигляді будинку, квартири, дачі або земельної ділянки з правом володіння оцінюється за реальною ринковою ціною, без будь-яких шахрайських дій, які спостерігаються в інших фінансових компаніях.

Отримати кредит

Гроші в борг без працевлаштування на споживчі цілі

Споживчий кредит без офіційного працевлаштування — це своєрідна підтримка у важких життєвих ситуаціях. Величезна кількість громадян використовують дану програму кредитування, без шкоди сімейному бюджету. Тарифікація щомісячних внесків включає: номінальний розрахунок з фіксованими відсотковими та ставками.

Оформлення кредиту без офіційного працевлаштування, необхідно:

 • вибрати категорію кредитування;
 • проаналізувати вигідні сторони;
 • вказати необхідну суму позики;
 • визначити термін погашення боргу;
 • підписати договірні умови з кредитором.

Сума позики залежить від реальної ринкової вартості, ліквідності об’єкта. Відповідно узаконених норм і правил «Про споживче кредитування» програма кредитних продуктів розташована на головній сторінці сайту фінансової компанії «ТРАСТ ХАУС» для зручності у виборі категорій.

Сьогодні отримати гроші в борг без працевлаштування можливо для вирішення різних цільових завдань. При цьому, банківські структури навіть при наявності необхідних документів часто відмовляють в складанні контракту, крім цього процентні ставки завищені в рази.

Репутація та імідж «Трасі ХАУС» – це головна цінність компанії, яка протягом 10 років заслужила довіру у клієнтів різних верств населення. Головне при укладанні контрактної угоди на кредит без працевлаштування — грамотно оцінити свої можливості та цільове використання позики.

Ми використовуємо файли cookies.