Про компанію

Фінансова компанія «ТРАСТ ХАУС» займається наданням кредитів 10 років – оформлення позики проходить в рамках законодавчих регламентів України «Про споживче кредитування», «Про захист прав споживачів» на підставі ліцензії Національного комітету Фінансових послуг.
13+ років досвіду

«ТРАСТ ХАУС» –
швидке вирішення
фінансових питань

Мережа офісних відділень компанії «ТРАСТ ХАУС» активно розвивається в містах України. Цільові пріоритети діяльності – довірчі відносини з клієнтами, індивідуальні кредитні програми, орієнтованість на довгострокове співробітництво з бізнес-проектами різного профілю.

Кредитні програми спрямовані
на видачу грошей готівкою, для:

Icon Споживчих побутових потреб населення
Icon Розвитку малого і середнього бізнесу
Icon Покупки нового житла або автомобіля
Icon Освіти у вищих навчальних закладах
Icon Розширення, масштабування ліквідного бізнесу
Icon Придбання спецтехніки, устаткування в лізинг
Співробітники фінансової організації готові забезпечити гнучкі умови для видачі позики готівкою або у формі відновлюваної кредитної лінії. Річна процентна ставка рухомого, залежить від суми предоставляеми позики. Існує програма рефінансування в разі непередбачених ситуацій з погашення боргу.
Робота з клієнтами проводиться безпосередньо, без посередників.
Процедура кредитування відбувається швидко – на оформлення необхідних документів, підписання контрактної угоди йде не більше однієї години.

Кредитування під заставу
нерухомості – вигідні умови

Прозорі програми кредитування, застосування сучасних фінансових інструментів, низькі процентні ставки – це співпраця з компанією «ТРАСТ ХАУС». Основні види діяльності – надання кредитів під заставу нерухомості, автотранспорту, послуги фінансового лізингу. Позика під заставу нерухомості видається на простих прозорих умовах з мінімальним пакетом документів, без довідки про доходи.

Формування кредитного договору включає:

термін узгодження на отримання позики – 10 хвилин;
низькі процентні ставки – 1,5% на місяць;
сума кредиту – до 85% ринкової вартості об’єкта;
відсутність прихованих платежів – абсолютна прозорість;
нерухомість залишається у власності клієнта;
рефінансування – за запитом клієнта;
безкоштовна експертна оцінка нерухомості;
мінімум документів – довідка про доходи не потрібна;
дострокове погашення боргу – без штрафних санкцій;
безпеку угоди – європейський стандарт.

Узгодження заставного кредиту не передбачає перевірку «кредитної історії» – інформація не впливає на прийняття позитивного рішення.

Кредит під заставу нерухомості – рентабельне рішення

Кредит під заставу
нерухомості – рентабельне
рішення

За останні роки кредитування під заставу житлової / комерційної нерухомості користується популярністю – фізичні та юридичні особи успішно втілюють в життя результативні ідеї, які позитивно впливають на збільшення бюджету, масштабування бізнес-проектів.

Фінансова компанія «ТРАСТ ХАУС» розробила програму лояльності і гнучкі умови кредитування, так як розуміє, що стандартні рішення не можуть в однаковій мірі задовольнити потреби позичальників. У широкий вибір кредитних продуктів входить терміновий викуп нерухомості – це відмінна можливість продати будинок, квартиру, земельну ділянку в разі переїзду за кордон.

Керівництво компанії спирається на багаторічний досвід ведення бізнесу в сфері кредитування та інвестування. Довіра – запорука плідної та тривалої співпраці. Швидка професійна допомога у вирішенні фінансових питань – гарантована. Дізнатися більш детальну інформацію можна на сайті https://ipoteka.in.ua/ або по телефону: +38 (097) 323-22-11.

Ми використовуємо файли cookies.