Історія на ринку

Інвестування за схемою проектного фінансування компанії «ТРАСТ ХАУС» – це «дорога» веде до реалізації нових / діючих проектів, спрямованих на стабільний розвиток і економічний прогрес організацій різного профілю.
«ТРАСТ ХАУС» – стабілізація економіки бізнес-проектів

«ТРАСТ ХАУС» –
стабілізація економіки
бізнес-проектів

Фінансова компанія «ТРАСТ ХАУС» працює на українському ринку заставного кредитування з 2009 року. Успішний практичний досвід з реалізації інвестування крупного, середнього, малого бізнесу налічує понад 100 діючих проектів. Спеціалізація – управління інвестиціями спрямованих на комплекс необхідних заходів щодо подальшої реалізації / регенерації ліквідних бізнес-ідей. Перспективи розвитку гарантовані – успіх обумовлений комплексним підходом до вирішення завдань на основі постійного моніторингу тенденцій фінансового ринку України

Підприємці малого / середнього бізнесу, які зацікавлені в розширенні / масштабування діяльності оформлять кредит під заставу комерційної нерухомості протягом одного дня, без бюрократичних затримок і формальностей.

Залиште онлайн заявку для оформлення кредиту

  Оформлення контракту –
  загальні критерії угоди:

  Icon Прозорість в складанні договірних угод
  Icon Низькі процентні ставки, без прихованих комісій
  Icon Фіксовані щомісячні платежі
  Icon Мінімальний пакет документів, без довідки про доходи
  Icon Оперативна оцінка заставного об’єкта, земельної ділянки
  Icon Сума кредитування 80% від ринкової ціни заставного майна
  Icon Можливість рефінансування за запитом клієнта
  Icon Дострокове погашення боргу без штрафних санкцій

  Команда професіоналів «ТРАСТ ХАУС» створює міцну «фундаментну основу» в реалізації великих проектів, фінансування яких не під силу окремо взятим банкам. На базі законодавчих регламентів України, фінансова компанія діє на основі офіційного «Свідоцтва про реєстрацію» – номер документального підтвердження акредитації 43578818.

  Співпраця з «ТРАСТ ХАУС» –
  перспектива на майбутнє

  Підписання договірної угоди між клієнтом та кредитором – це результат тривалої, клопіткої роботи обох сторін. Співпраця з ІНВЕСТИЦІЙНОЮ організацією розширює горизонти перспективних можливостей розвитку, беручи визначення комплексу необхідних заходів щодо подальшої реалізації проекту.

  Програма фінансування включає:

  01 Проектне кредитування Цільова специфіка полягає у фінансуванні певного бізнес-проекту. Угода заснована на прийомі під заставу активів, об’єктів комерційної нерухомості – це Найбільш зручний спосіб кредитування на великі суми. Головна відмінність – термін співпраці до 10 років, тісний взаємозв’язок між власником бізнесу і кредитором до моменту успішної реалізації проекту.
  02 Синдиковане кредитування Даний формат для великих інвестиційних проектів, користується величезним попитом на українському ринку фінансування. Структура схеми з видачі великих позик дозволяє дотримати нормативні регламенти регулятора, знизити ризики по рахунок заставних активів / об’єктів нерухомості, які виникають внаслідок потреби інвесторів в рефінансування холдингів під впливом фінансових чинників.
  Координація дій по використанню виділеної суми кредиту відбувається відповідно до необхідних витратами на реалізацію розширення / масштабування діяльності організації. Консорціум не є об’єктом нагляду з боку НБУ або інших правових структур регулятора. Формування ставки залежить від вартості заставних ресурсів – калькуляція ризиків стандартизована, спирається на ціни фінансового ринку в реальному часі.
  Обсяг портфеля проектного фінансування «ТРАСТ ХАУС» становить близько $ 360 мільйонів виданих кредитів – 90% інвестиційного портфеля займають проекти пов’язані з комерційною нерухомістю. Завдяки політиці програми кредитування і професіоналізму співробітників фінансова компанія не відчула проблем з ліквідністю об’єктів. Портфель проектного фінансування збільшився на 50% – це своєрідний гарант вигідного співробітництва.
  Ми використовуємо файли cookies.