В якому банку краще взяти кредит або організації?

В якому банку краще взяти кредит або організації?

Жорсткі вимоги у сфері кредитування, ймовірність схвалення в банках, МФО, фінансових організаціях іноді заводять здобувача позики в глухий кут. Актуальним стає питання: в якому банку або організації краще взяти кредит, відповідь можна отримати після вивчення специфіки видачі позики / іпотеки в державних, приватних фінансових структурах.

В якому банку або організації краще взяти кредит

Діяльність фінансових структур регламентується нормативними законодавствами формують державне регулювання програм кредитування в акредитованих організаціях. Підтвердження законних дій — наявність ліцензії виданої Національною комісією фінансових послуг України.

Аналітики фінансової компанії «ТРАСТ ХАУС» провели огляд програм кредитування в банківських структурах державного зразка. Рейтингова таблиця з видачі позики різного цільового спрямування вказує на середньостатистичні ставки річних у відсотках.

Кредит в банку

Статистика середніх ставок позики в національній валюті — 2020 рік

Термін вкладу    Ставка% річних Тип кредиту Реальна ставка
1 місяць 5,38 новобудова в іпотеку 13,42
3 місяці 7,08 на вторинне житло 14,87
6 місяців 7,45 авто в кредит 8,46
9 місяців 7,78 позика на б / у авто 14,63
12 місяців 7,54 кредит без застави 61,02
13 місяців 8,30 кредит під заставу 17,37
18 місяці 7,74 кредитні карти 47,49

Найчастіше здобувач, який вивчає і аналізує процентні ставки річних в банках України стикається з невизначеністю коливань в різних установах — це залежить від вибору програми кредитування, термінів погашення боргу. Крім цього, практикується нарахування прихованих платежів за прострочення, несвоєчасність щомісячних внесків.

Специфіка оформлення договору — процедура перевірки клієнта

Позичальники, які хочуть отримати споживчий займ терміново, користуючись дистанційним оформленням, іноді отримують відмову. Такі рішення вводять клієнта в оману, бо вікова категорія підходить, підтвердження поручителя не потрібна, але відмова може бути. Чому?

Грошові позики

Все досить просто, дистанційне оформлення позики у МФО проводиться за системою перевірки, де зважуються ризики та приймається рішення на видачу кредитної суми. Фінансові структури користуються спеціальними інструментами для перевірки позичальника на сумлінність, платоспроможність. Найпопулярніший спосіб — контроль через Українське бюро кредитних історій.

Процес роботи БКІ наступний:

 • фінансова організація (банк, МФО) передає інформацію про платіжну дисципліну людини;
 • на підставі регулярних платежів або затримок формується кредитний рейтинг позичальника;
 • якщо клієнт вчасно погашає заборгованість, отримує високий оціночний бал, прострочення або невиплати ведуть до відмови.

Перш ніж звертатися у МФО, слід знати: кандидатура на видачу позики перевіряється автоматично. Звичайно, жити в кредит можна, якщо знаєш нормативні правила перевірки та ставитися до кредитних платежах з повною відповідальністю.

Де краще взяти кредит готівкою в Україні — термінова позика

Вирішуючи питання в якому банку краще взяти кредит, багато хто користується системою онлайн-кредитування. З огляду на те, що кредитна історія дозволяє зробити заявку, потрібно відповідально підійти до процедури оформлення. Розглядаючи графік методів перевірки, можна орієнтовно зробити розбивку причин, які ведуть до банальної відмови:

 • негативна кредитна історія здобувача — 65%;
 • використання чужого пристрою для подачі заявки — 15%;
 • соціальні мережі клієнта (поведінка) — 10%;
 • гео-локація позичальника, IP-адреса — 9%;
 • цільове призначення з видачі позики — 1%;
 • зайнятість, сімейний стан, місце роботи — 0%.

Претендент може зацікавитися звідки онлайн-система може дізнатися секретну інформацію, все просто — клієнти, подаючи заявки дають дозвіл на обробку персональних даних, які стосуються не тільки фінансових операцій, але і активності в соціальних мережах.

Договір

Мінімізувати ризики відмови та знизити фактори, які впливають на результативність в отриманні позики можна, необхідно:

 • повністю закрити неактивні кредитні карти;
 • погасити борги та подати нову заявку;
 • створити запит з персонального комп’ютера;
 • очистити сторінки соцмереж від зухвалого контенту.

Графа цільового призначення грає важливу роль в оформленні онлайн-заявки — експериментувати не рекомендується, краще вказати поширені споживчі причини: покупка побутової техніки, лікування хвороби, навчання дитини, ремонт у квартирі та ін.

В якому банку краще взяти кредит готівкою в Україні

У зв’язку з економічною кризою українські громадяни намагаються впоратися з фінансовими труднощами з допомогою програм кредитування в банках України. Здобувачі мають право оформити позику, враховуючи цільове призначення позики — споживчі кредити, позика під заставу майна, нерухомості.

Ліквідність заставного об’єкта грає вирішальну роль в отриманні позитивної відповіді, але потрібно пам’ятати, що процентні ставки річних в банках гранично завищені. У разі оформлення позики під заставу нерухомості треба бути готовим до зниження реальної оцінки житлових / комерційних споруд. Державні структури намагаються забезпечити себе від ризиків по невиплаті боргу, гарантуючи 100% погашення виданої суми методом продажу заставного майна.

Взяти кредит в банку

Взяти кредит в банках досить проблематично, якщо у претендента немає офіційного працевлаштування, довідки про доходи. Тому, для багатьох отримати велику суму взагалі нереально, через упереджене ставлення до позичальника, який фігурує в списках БКІ як неблагонадійний клієнт. Знизити ризики відмови можуть мікрофінансові організації та компанії, які займаються кредитуванням населення власними коштами.

По-суті, банки пропонують кредити в національній валюті залежно від індивідуальних потреб здобувача. При цьому не в кожному державному закладі практикуються:

 • абсолютно прозорі умови кредитування;
 • відсутнє нарахування необґрунтованих комісій;
 • ліквідовані штрафні санкції за довгострокове погашення позики.

Укладаючи договірні угоди з банками рекомендується проаналізувати контрактну угоду, особливо ретельно вивчити текст написаний дрібним шрифтом на початку або кінці договору. Здобувач повинен регулюватися нормативами законодавства «Про споживче кредитування», де чітко прописані базові правові нормативи, права / обов’язки позичальника.

Национальный Банк Украины

Банки України — продукти кредитування:

 1. Споживчий кредит — видача грошей проводиться через банківську касу готівкою або шляхом переведення обумовленої суми на карту позичальника. Головна умова щодо погашення боргу — дотримуватися термінів, вносити регулярні щомісячні платежі з урахуванням процентних ставок. Затримки по виплаті ведуть до нарахування штрафних відсотків. Плюси такого виду кредитування – спрощена процедура оформлення, рішення по видачі позики практично моментальне. При цьому, забувати про «підводні камені» не варто, підходити до підписання угоди потрібно з граничною увагою.
 2. Кредити за платіжними картками VISA — кредитна лінія відкривається споживачам на основі наявності платіжних або пенсійних карт. Нарахування кредитного ліміту може проводиться частинами, шляхом перерахування на банківську карту позичальника. Така схема користується популярністтю через списання нарахованих відсотків в автоматичному режимі. Фінансові операції з кредитним лімітом регламентовані, нарахування відсотків проводиться тільки з видаткової суми.
 3. Кредити на покупку автомобіля — сума кредиту залежить від платоспроможності позичальника. Для підтвердження необхідно надати довідку про доходи, вказати офіційне місце працевлаштування. На тарифікацію процентної ставки впливає термін погашення боргу, початкова сума виплати авансу. Автокредитування користується великим попитом, бо звичайному споживачу важко накопичити капітал на купівлю нової машини. При мінімальному внеску оформити позику набагато простіше. Варто пам’ятати, що результативність кредитування залежить від форми погашення фіксованими сумами.
 4. Іпотека на придбання квартири / будинку — сума позики залежить від багатьох факторів, банки оформляють позику на основі ретельної перевірки платоспроможності позичальника, враховуючи: розмір заробітної плати, терміни погашення боргу. Якщо проводиться оформлення під заставу майна (земельна ділянка під забудову, житлова / комерційна нерухомість) перевіряється ліквідність об’єкта методом експертної оцінки.

Законодавство України зобов’язує державні банки вносити клієнтів до реєстру Національного банку України, для подальшої обробки дій позичальника з погашення заборгованості. Відомості про результативність співпраці передаються в бюро кредитних історій (БКІ).

«ТРАСТ ХАУС» — швидке розв’язання фінансових проблем

Огляд перспектив в отриманні позики в банках залишає відкритим питання: в якому банку або організації краще взяти кредит. Вибір організації мінімізує ризики пов’язані з шахрайством, завищеними процентними ставками. Заповзятливі здобувачі, які вважають за краще оформляти кредит без будь-яких бюрократичних затримок, документальних формальностей звертаються в надійні приватні фінансові структури.

Провідну позицію на ринку фінансових послуг займає компанія «ТРАСТ ХАУС». Співпраця з кредитною організацією — це прозорі умови, низькі процентні ставки, можливість рефінансування. Особливою популярністю користується програма кредитування під заставу нерухомості.

Швидке вирішення фінансових проблем

«ТРАСТ ХАУС» — основні параметри договірних умов кредитування

Нарахування суми кредиту 80-90% від вартості об’єкта
Одноразова комісія 2% від загальної суми виплати
Мінімальний термін кредитування 2 місяці
Максимальний термін кредитування 10 — 20 років
Оплата з боку клієнта за послуги нотаріуса, податок
Оцінка нерухомості незалежними експертами
Приховані платежі відсутні відсутні
Оформлення договору на протязі 15 хвилин
Термін погашення боргу здобувач вибирає самостійно
Рефінансування зміна термінів з виплати боргу
Видача позики після підписання договору
Погашення позики фіксованими платежами
Дострокове погашення без нарахування штрафних внесків

 

Найвигідніший кредит готівкою можна оформити протягом 1 години, після надання мінімального пакета документів, оцінки житлової / комерційної нерухомості незалежними експертами, з огляду на реальну ринкову вартість заставного об’єкта. Варто зауважити, що зіпсована кредитна історія не впливає на отримання результативної відповіді на користь претендента.

Співпраця здобувача з фінансовою організацією починається з ознайомлення специфіки погашення кредиту, обумовлюються і розглядаються головні позиції договору:

 • розраховується перший комісійний внесок;
 • визначається процентна ставка, термін погашення боргу;
 • нараховується виплата одноразової комісії, після оформлення договору.

Мінімізувати ризики затримок по платежах можна за допомогою онлайн-калькулятора — здобувач оцінює практичність програми кредитування, проводить попередній розрахунок фіксованих щомісячних внесків по погашенню боргу.

Видача кредиту в компанії «ТРАСТ ХАУС» проводиться відразу після підписання контрактної угоди — це реальна можливість отримати гроші в день подачі заявки. Відповідь на питання де краще взяти кредит готівкою в Україні очевидний, хоча споживач повинен сам зважити всі «за і проти» — одним словом «думайте самі, вирішуйте самі – мати або не мати». Дізнатися більш детальну інформацію про процедуру оформлення кредитного продукту можна на сайті https://ipoteka.in.ua або за телефоном: +38 (097) 323-22-11.

Ми використовуємо файли cookies.