Де і як взяти кредит підприємцям для бізнесу?

Де і як взяти кредит підприємцям для бізнесу?

Програми кредитування для малого та середнього бізнесу – це прекрасна можливість розширити або масштабувати виробничу діяльність, провести поповнення обігових коштів, запустити власну справу з нуля без стартового капіталу на новий бізнес-план. Існують фінансові труднощі, які заважають реалізувати бізнес-плани? Не впадайте у відчай, вихід існує – розв’язувати проблему допоможе кредит для ФОПа від фінансової компанії «ТРАСТ ХАУС».

Де взяти кредити підприємцям для всіх галузей в Україні?

Сьогодні відкриття власного бізнесу без стартового капіталу непросто – кредити на розвиток бізнесу в Україні з вигідними умовами здатний збільшити сегмент економічного зростання незалежно від фінансової або політичної нестабільності. Верховна Рада розробила спеціальну державну програму кредитування для бізнесу. Урядовий законопроєкт передбачає істотну підтримку МСБ інвестиційними коштами з низькими процентними ставками.

Сьогодні малий бізнес в Україні як ніколи потребує модернізації основних фондів і отримати кредит на бізнес для багатьох підприємств стає чи не єдиним засобом виживання. Особливо важко адаптуватися до стрімких змін пов’язаних з пандемією COVID-19 та воєнним станом в Україні, коли криза в економіці спостерігається в усьому світі.

Кредит предпринимателю

В умовах глобальних викликів і складних проблем в різних сферах підприємницької діяльності просто необхідно налагодити функціонування соціально-економічної системи країни, з огляду на:

 • особливості та механізми функціонування ринку;
 • вимір і прогнозування тенденцій розвитку;
 • розробку конкурентоспроможної антикризової стратегії;
 • організацію облікової та контрольно-фінансової діяльності.

Кредитування підприємців України допомагає прийняти стратегічні рішення у врегулюванні механізмів підприємницької діяльності в різних профільних галузях.

Представники малого та середнього бізнесу, які непогано вели свою діяльність на підставі практичних знань про систему оподаткування, страхування, безпосереднім керівництвом фірмою/компанією зустрілися з величезними труднощами пов’язаними з матеріально-технічним забезпеченням.

Питання «де і як взяти позику для бізнесу всіх галузей в Україні» стало найбільш актуальним для багатьох бізнесменів. Банкрутство і втрата готового бізнес-проєкту для багатьох означає повний крах. За допомогою кредиту для ФОПа багато бізнесменів не тільки рятують своє «дітище», а й розвивають, масштабують свою діяльність – відповідно збільшують прибуток, забезпечують фінансову незалежність.

«ТРАСТ ХАУС» – кредит для бізнесу в Україні

Фінансова компанія «ТРАСТ ХАУС» пропонує підприємцям України скористатися спеціальною програмою кредитування розвитку бізнесу з особливими умовами та низькими процентними ставками. Мета кредитування бізнесу профільних областей умовна, приймаючи заявку менеджери цікавляться специфікою діяльності виключно в ознайомлювальних цілях. Надавати рахунок-фактуру, податкову документацію, підтвердження цільового призначення для певної суми позики не потрібно. Схема оформлення договору досить проста, без бюрократичних затримок і надмірних паперових формальностей. Отримати позику для розвитку малого та середнього бізнесу можна протягом 20 хвилин, після обопільного узгодження з кредитною організацією. Кредити для бізнесу відкривають нові можливості розвитку і вдосконалення виробничих процесів.

Кредити для ФОПа готівкою – це можливість витратити позикові кошти для:

 •  відкриття нової філії, магазину, пункту для обслуговування клієнтів;
 •  розширення товарообігу, закупівлі товарів для поповнення асортименту;
 •  купівлі обладнання, спецтехніки, нерухомості, транспорту для бізнесу;
 •  виплати персоналу зарплати та нарахування премій за відмінну роботу;
 •  модернізації сайту, покупки електроніки або програмного забезпечення;
 •  оренди комерційних, складських, офісних, цехових приміщень;
 •  реалізації абсолютно нових бізнес-ідей господарської діяльності.

Програми кредитування для підприємців різні, здобувач позики легко може отримати кредит для бізнесу в нашій компанії на вигідних умовах. Наші переваги – прозорі умови, низькі процентні ставки, оптимальні терміни погашення заборгованості, можливість рефінансування задовольнять клієнтів цілком і повністю.

Оформити кредит готівкою для бізнесу вигідно і рентабельно, вигідні умови кредитування дозволяють використовувати позикові гроші для вирішення різних цільових завдань – відкриття, покупку, розвиток і рефінансування бізнесу.

Получение кредита

Кредити для бізнесу – класифікація цільового призначення:

 1. Кредит на відкриття бізнесу – кредитна сума може стати відправною точкою до успіху і гарантією фінансової незалежності.
 2. Купівля готового бізнесу – плюси незаперечні, фундаментна основа бізнесу практично готова, залишається грамотна організація.
 3. Розвиток діяльності – кредит допоможе втілити нові проєкти, розширити обсяги, вийти на новий рівень розвитку.
 4. Рефінансування – закриття боргів підприємця за попередніми кредитами допоможе реанімувати діяльність і продовжувати роботу.

Кредит для малого бізнесу на підставі нових законодавчих регламентів повинен знизити ризики банкрутства, при цьому стабілізувати економічний баланс в Україні. Фінансова стабільність заснована на базових розрахунках, прогнозуванні ринкових тенденцій і оцінки можливих ризиків, які ретельно вивчаються фінансистами, бізнес-аналітиками.

Кредит на розвиток бізнесу – це своєрідна «опора», що створює основу для розширення діяльності. Наскільки грамотно будуть використані гроші залежить від суми кредиту і фінансових знань економіста підприємства/фірми. Правильний розподіл суми позики веде до прибутку організації, впровадження менеджменту якості. Згодом навіть невелике підприємство може розширити свої можливості в рази. Взяти кредит на розвиток бізнесу ви можете в нашій компанії подавши заявку на сайті або зателефонувавши до наших спеціалістів.

Кредит для бізнесу підприємцям видається декількома способами: під заставу комерційної нерухомості та без застави. Отримання кредиту – готівковим/безготівковим розрахунком, банківським переказом за реквізитами власника бізнесу. Оформити контрактну угоду з фінансовою компанією «ТРАСТ ХАУС» доцільно – фіксовані щомісячні платежі по погашенню боргу дозволяють грамотно розрахувати баланс бюджету, таким чином інвестиційні гроші будуть приносити користь і збільшувати прибуток. Отримати консультацію фахівців та дізнатись як оформити кредит на бізнес в нашій компанії ви можете за телефоном: +38 (097) 323-22-11.

Ми використовуємо файли cookies.